SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Колко най-много сте плащали за домейн?

Колко най-много сте плащали за домейн?

  • над 1000$

    Votes: 2 4.3%
  • до 1000$

    Votes: 1 2.2%
  • до 500$

    Votes: 6 13.0%
  • до 250$

    Votes: 7 15.2%
  • до 100$

    Votes: 19 41.3%
  • до 20$

    Votes: 10 21.7%
  • срам ме е да си кажа :-)

    Votes: 1 2.2%

  • Общо гласове
    46
  • Poll closed .
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

Да, само домейна. Забелязах, че така съм го написал, че няма възможност да се гласува за между 250 и 500 и моля админите да добавят такава опция ако може.
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

Забелязах, че така съм го написал, че няма възможност да се гласува за между 250 и 500 и моля админите да добавят такава опция ако може.

Дадено.
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

А защо "давали", по-интересният въпрос според мен е "вземали". ;D

Може да повлияе стимулиращо за някои хора опитващи се да си изкарват прехраната онлайн. Или разочароващо... Кой знае? :)
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

70лв и 40 стотинки. :D
Забравил си таксата на банката за платежното :).
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

Дадох 50 лв., но беше по скоро на приятелски начала (и почерпката после ми излезе още толкова :D )

Моето наблюдение (за бг пазара) е че крайни потребители не купуват така домейни, просто нямат информация и не знаят, че има такава възможност и практика.
Купуват уебмасъри или за лично техни проекти или за техен клиент.
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

Домейн .com за $113 от домейн аукциона на godaddy за домейн, който даже не се ползва.
 
Re: Колко най-много сте плащали за домейн?

Аз като ги регна ги плащам кеш в офиса.

Първия и аз така, на втория обаче трябва да му добавя и таксата за нотариално завереното копие от лична карта, Еконт и не знам още кво... :eek::D
 

Горе