SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Колко струва този домейн според вас

sowilo

New member
Домейна е artde.eu.
Та колко струва според Вас, тъй като някой от вас търгуват подобен сорт неща и би трябвало да сте достатъчно запознати sun
 
Последно редактирано от модератор:
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

всъщност това не е домейн като му сложиш www отпред
а домейна е една голяма и доста кръгла нула
не ти препоръчвам и слагането на такива нелепи линкове
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

Не е колегата отдолу го оцени на 0,99 евро :party: така че е оценен 99 пъти повече от тебе. Къде ги видя тия линкове, щото аз не киризия никакви да съм слагал. Иначе за мене си е ценен с пет букви си е и името има смисъл, ама това си е мое мнение sun
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

супер е домейна бе... ако не си го купил да го продаваш, защото това не съм сигурен, че някога ще стане
само сложи нещо яко на него и си готов
иначе 0 х 99 пак е 0
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

От къде знаеш, че няма да стане работещ сайт с голям брой посещения. Така че не бъди сигурен, че няма да го продам никога. Плюс това със всяка изминала година имената с малко букви бавно и безвъзвратно биват заемани и свободни няма. Вземи си в момента домейн с три букви за 0,99 цента.:clap:
Ще си вземеш ама друг път. Лошото е че ме мързи да го направя работещ, щото е много занимавка за инсталиране настройка писане на съдържание ала бала :happy: ама ако се захвана да го направя ще стане ка о свет.
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

Интересна логика... това означава ли, че моя 6 годишен, никога не използван трисимволен домейн струва повече от цената му за подновяване (9 EUR) ? Не мисля така.
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

аз нямах предвид, че няма да го разработиш и няма да стане сайт, но изглежда е трябвало :)
изглежда имаш доста бегла представа за пазара на домейни. нищо де ... ще се научиш, ако имаш желание
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

давам ти 20 евро с 11 евро повече от оценката която му даваш. Само че ме интересува .com .eu .net -bg та и тем подобни африкански бози не струват нито цент, като домейн, а само като работещи сайтове с голям трафик. :happy:
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

Аз не търгувам домейни, щото такива за търговия е трябвало да бъдат напазарувани преди пет десет години и продадени по наше време на баснословна цена, тоест общо взето минала работа, като изключим няколко специализирани търговци дето бръмчат на тази далавера. А сайта ме мързи яко да го правя, ама он немай къзе ще пльосна една статична страничка, така и така съм платил хостинга да мърда нещо там. Иначе като домейн за голяма динамична страница с много функции и модули си е префектно името. eu домейните ще бъдат толкова ценни и търсени колкото и com щото все пак това си е мегаимперия и принципно е по разумно да е .eu отколокото примерно bg /скъпотия да запазиш име за африканска държава/ :happy: eu ще е като ua, което за определни дейности си е доста търсено.
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

Домейна има сантиментална стойност за мен и не мисля да го продавам. А и едва ли на някой е му потрябва точно такъв: s1y.eu
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

От къде да знаеш, може някой да пусне нова игра с такова име или да се появи певачка с този псевдоним или пък земята да бъде ударанена от метеор с им s1y дадено му от учените в НАСА :confused: иначе верно е малко ала бала името но пък е три буквено макар и с цифра и че е .eu е предимство пред домейните на талибанските държави :penguinche:
 
За: Колко струва този домейн според вас

За: Колко струва този домейн според вас

пазара на домейни не е умрял и скоро няма да умре. намират се интересни домейни на ниски цени а по някога и се появяват мотивирани купувачи да ги вземат на високи

eu домейните ще има доста да чакаш докато станат стабилни. като идея са супер, но като използване и цени приличат на .us има много незаети, дори и с добри ключови думи или звучащи добре
 

Горе