SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Комисионерска програма за книги

biks

Ex SEO
Колебая се дали се вкл. в комисионерска програма за продажба на книги и учебници онлайн за БГ.
Коя да избера от българските онлайн книжарници ? Приемам препоръки :)
 
Re: Комисионерска програма за книги

Имам акаунт към books.bg и за две години и половина съм изкарал по-малко от два лева. Но това си е до таргет.

Имат доста възможности за интегриране на формата за поръчка в сайта. Комисионната, която дават е 5%.

Аз лично се отказах да работя с тях след като поръчах книга за себе си и не ми я доставиха в обещания срок, а на всичко отгоре ми държаха тон.

Май смешното е в картинката отдолу (статистиката е вадена днес), как книга с дата на поръчка 16.09.2006 г. все още е в ... процес на доставка.
 
Re: Комисионерска програма за книги

Същата история като на bgkulinar.
Книги поръчани от мой познати през моя сайт не пристигнаха никога. Книги поръчани от мен лично пристигнаха в срок, това беше преди година и половина, но и до ден днешен стоят със статус в процес на доставка. Абе тия от books.bg като че ги е яд да правят бизнес. Не се захващайте с тях защото няма смисъл дори и само да им правите реклама, те не изпълняват поръчките.
 
Re: Комисионерска програма за книги

knigi.get.bg дават 1.5% комисионна, мислех, че по-нисък процент от този на Амазон не може да се намери, но явно може! И кукито важи само 12 часа! Не вярвам някой да им продава книгите.
 
Re: Комисионерска програма за книги

Rumi каза:
knigi.get.bg дават 1.5% комисионна, мислех, че по-нисък процент от този на Амазон не може да се намери, но явно може! И кукито важи само 12 часа! Не вярвам някой да им продава книгите.

Gift.bg заплащат по 0.04 лв на клик + 1.5% от продажбата, а кукито е 30 дни :smoker:
 

Горе