SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Конкурс за слоган

naidobra

New member
Я да видим, кой има креативно мислене и не се стиска да го споделя?
Знаете, че сега е модерно да се правят сайтове за колективно пазаруване.
Дайте идея за име и слоган на такъв сайт и може да спечелите книга, а защо не и поръчка за работа. Вижте повече тук http://postvai.com/posting/bezplatni-knigi-12043.html
 
Re: Конкурс за слоган

Я да видим, кой има креативно мислене и не се стиска да го споделя?
Знаете, че сега е модерно да се правят сайтове за колективно пазаруване.
Дайте идея за име и слоган на такъв сайт и може да спечелите книга, а защо не и поръчка за работа. Вижте повече тук http://postvai.com/posting/bezplatni-knigi-12043.html

Може да сме 80 по ред, но ще сме първи по оферти.

:)
 
Re: Конкурс за слоган

Голите каки са винаги актуални.
 
Re: Конкурс за слоган

Тая гола кака кво прави там?

Маникюр, масаж и епилация с най-дебелата промоция. :D

П.П.
Може ли да участваме с повече от един слоган в конкурса? :)
 
Последно редактирано:
Re: Конкурс за слоган

Това ми се струва несериозно... Мога да предложа www.goveda.bg и да докарам достатъчно лайкове, за да спечели по бройка... Дали ще го приемете?

От друга страна, вече имаме слон... :D
 
Re: Конкурс за слоган

Винаги съм се възхищавал на истинските далавераджии. Евала за откритата и ясна оферта - бранд + слоган за 1 книга. Тъпанарите да плащат за "творчеството" - де е да го пипнеш, а?
 
Re: Конкурс за слоган

енеее, копирате бизнес модел, и пускате по "социалките" конкурс с награда книга .... да ви измисли модела за работа .... хайде малко по сериозно
 
Re: Конкурс за слоган

Книгата не е лоша. Жюстин Томс е изключително продуктивна уеб авторка.
 
Re: Конкурс за слоган

Колко струва книгата от тази "изключително продуктивна уеб авторка" ?
 
Re: Конкурс за слоган

Такива сайтове сме събрали общо 175 не са само 80, но наистина този ще е един от най - добрите защото е продължение на вече съществуващ реален бизнес. Това е просто сайт, вие да сте видели някой бизнесмен в БГ да е забогатял от Интернет? Тук са важни връзките. Ти ако нямаш и най-добрия сайт да направиш пак си кръгла 0.
Вече си има и избрано име и концепция и т.н., но колкото повече идеи толкова по-добре.
Нарочно се дава книга, която струва 12 лева, за да не се лакомят именно такива дето ще измислят goveda.bg, a хора, който обичат да четат. Точно определена аудитория на която и трябва книга за начинаещи в Уеб.
 
Последно редактирано:
Re: Конкурс за слоган

...вие да сте видели някой бизнесмен в БГ да е забогатял от Интернет?
Да видим: Сребрин - гепи.ме, помагало, грабо и т.н., създателя на вбокса, Марга Л. от имоти.нет. Жустин Томс - аз медия, Юлия от гответе с мен, има и още.
 
Re: Конкурс за слоган

Да видим: Сребрин - гепи.ме, помагало, грабо и т.н., създателя на вбокса, Марга Л. от имоти.нет. Жустин Томс - аз медия, Юлия от гответе с мен, има и още.
Леков, Белов, собственичката на БГ-Мамма...
 
Re: Конкурс за слоган

Нарочно се дава книга, която струва 12 лева, за да не се лакомят именно такива дето ще измислят goveda.bg, a хора, който обичат да четат. Точно определена аудитория на която и трябва книга за начинаещи в Уеб.

Значи целите аудитория начинаещи в уеб и очаквате да ви дадат смислени предложения за име на домейн и слоган?!? :confused:

Предполагам, си начинаеща в картинга, можеш ли да ми дадеш съвет как да взимам почти обратния първи завой на картинг писта Красна поляна, когато вали?!? Пак така като вас - малко бреийнсторминг, може пък да измислиш нещо нечувано...

А и след като вече сте избрали домейн и т.н., значи конкурсът е фейк и накрая никой няма да получи дори и книга, защото вече си имате избран вариант... С други думи, той е с цел набиране на лайкове и потребители, които в последствие да наспамите...
 
Последно редактирано:
Re: Конкурс за слоган

Относно начинаещите: Прочете ли в статията как е измислена защитата против торпеда?
Конкурса не е за да вземем идеи на готово, а за да поощрим хората.
Има хора спечелили в Интернет, но защото се раздават, с бизнеса обикновено не е така. Имам един страшно богат приятел, който се занимава с боклук. Казвам му дай да ти направим един сайт. Той ми отговаря: - за какво ми е, имам си връзки от тях ми идват парите, не се занимавам с кокошкарски истории.
 
Re: Конкурс за слоган

интересно дали темата от тъпа ще се развие към мега тъпа

"най-добрата" - няма лошо да стимулираш читателите си или да пуснеш глуповат конкурс за едно книжле тъпото и дразнещото идва от пропитите с бизнес опит и рационално мислене съждения, от които изобилстват мненията ви:

1. "вие да сте видели някой бизнесмен в БГ да е забогатял от Интернет" - честно не вдявам ако мислите така защо въобще се хващате с интернет?
2. "Тук са важни връзките" - да ви имам модела на правене на бизнес
3. "Има хора спечелили в Интернет, но защото се раздават, с бизнеса обикновено не е така" - има някакъв напън за логика в казаното но в конкретния случай обикновено се приема за чиста глупост

Още не съм ви дал червено (горното не е мое), но в момента в който темата премине от тъпа към мега тъпа с радост ще ви начервя репичката - знам, че ви е все тая, просто ми е любопитно дали ще поставите нов рекорд за събрани отрицателни репутации от една тема
 
Re: Конкурс за слоган

:) По принцип сте прави, аз не съм казала, че мисля така, а просто исках да Ви провокирам и цитирах чужди думи. Както и да е съгласна съм, че темата се получи тъпа, нека я прекратим.
 
Re: Конкурс за слоган

Това е най-ужасното оправдание, което съм чувал някой да използва... Ениуей...
 
Re: Конкурс за слоган

Да видим: Сребрин - гепи.ме, помагало, грабо и т.н., създателя на вбокса, Марга Л. от имоти.нет. Жустин Томс - аз медия, Юлия от гответе с мен, има и още.

и кулинар.bg i hope so ;-)
 

Горе