SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Коя система ползвате за разплащания

Коя система ползвате за разплащания


  • Общо гласове
    33
Re: Коя система ползвате за разплащания

Аз съм ползвал и Moneybookers преди да ни пуснат PayPal. Но сега когато ми идват пари по PP сметката, нямам причина да ползвам MB.
 
Re: Коя система ползвате за разплащания

Moneybookers все още е добра за разплащане с братушките, ако нямаш Webmoney. Врътката е през Gamebookers (нас вече не ни пускат там), но те спокойно си превеждат от Moneybookers на Gamebookers и от там си свалят на Webmoney.

Общата комисионна е межди долар и 5 и май е най-ниската за която знам.
 
Re: Коя система ползвате за разплащания

Човека каза 100 човека трябва да гласуват за да се видело реално иначе той каза, че монейбонкърс ги ползват повечето българи, но аз имам други наблюдения :):D
 
Re: Коя система ползвате за разплащания

пусни анкета и в гет паид форума там май се ползва доста мънибукърс защото пеипал били резнали сърфчета (така чух) В уебмасърските среди всичко е пеипал и до миналата година бг уебмастърите бяхме прецакани...
 

Горе