SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купуване на домийни

lipa

New member
От доста време, се питам един въпрос когато купуваме домейн в интертнет ние обикновенно не получаваме нищо на хартиен носител( Никакъв документ), че ние сме собственици на дадения домейн. И ако стане нещо, по какъв начин може да докажем , че именно ние притежавами домейна?Възможни ли са злоопотреби ?
 
За: Купуване на домийни

За: Купуване на домийни

От доста време, се питам един въпрос когато купуваме домейн в интертнет ние обикновенно не получаваме нищо на хартиен носител( Никакъв документ), че ние сме собственици на дадения домейн. И ако стане нещо, по какъв начин може да докажем , че именно ние притежавами домейна?Възможни ли са злоопотреби ?

1. Вие не си ли фактурирате плащанията?
2. Да, възможни са злоупотреби.
 
Re: Купуване на домийни

1. Фактурата ти е документ за собственост /и при лицензираният Windows е така/

2. Някои регистрари - например Nominet - за UK - дават и официален сертификат .


nominet.jpg
 
Последно редактирано:
За: Купуване на домийни

За: Купуване на домийни

Регистрирах домейни в руска компания, беше много изгодно и евтино, сега обаче пишат че компанията била купена и всички тябвало да преминат към компанията владелец.. нов владелец, разбирасе и аз подадох заявка за преминаване към новите собственици. Обаче се сетих, че аз нямам нищо черно на бяло на хартия, и сега съм доста притеснен защото вкарвам пари в развитието на тези домейни и не ми си иска на кроя да се окаже, че те не са мой вообщи. Всички домейни са са статос Регистратор: Cloud Group Limited (R123-LROR) Статус: CLIENT TRANSFER PROHIBITED - дайте съвет как да постъпя за да се подсигоря?
 
За: Купуване на домийни

За: Купуване на домийни

Абе платил с Веб мани там няма, нямаше такава опцию още повече че парите минапанават през робо-каса
 

Горе