SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде бъркам?

inlov4yy

New member
Здравейте.
Вече не знам какво да правя. Мисля че направих всичко, което прочетох около Сео и нищо, сайта ми не прави повече от 30-40 посещения на ден и при търсене е много назад.
Какво да направя според вас? Сайта е: Реклама чрез обява,директория Littern.com : Начало
 
Последно редактирано от модератор:
За: Каде бъркам ?

За: Каде бъркам ?

А по кои ключови думи искаш да излизаш?

Едва ли ще има трафик точно към такъв тип сайтове, лично мнение. Гугъл хич не обича сайтове в които се говори за линкове, размяна на линкове, продажба на линкове и т.н.
 
За: Каде бъркам ?

За: Каде бъркам ?

А по кои ключови думи искаш да излизаш?

Едва ли ще има трафик точно към такъв тип сайтове, лично мнение. Гугъл хич не обича сайтове в които се говори за линкове, размяна на линкове, продажба на линкове и т.н.

Аз тва с линковете го направих преди около 10 дена ,а преди това пак беше същото.
Иначе по ключови думи: реклама и директория
 
За: Каде бъркам ?

За: Каде бъркам ?

Съдържанието, което потребителите пишат/добавят уникално ли е? Ако е дублирано е излишно да ти даваме каквито и да е съвети.
Питам, защото при повечето директории за сайтове или сайтове за обяви преобладава дублираното съдържание.
 
За: Каде бъркам ?

За: Каде бъркам ?

Сайта е мнго хубав и свеж, добавих едно линкче за НЛО и UFO... Мисля, че щи имаш успех, рекламирай повече купи някой линк и си готов.
 
Re: Каде бъркам ?

Re: Каде бъркам ?

Ще ти кажа нещо, но под формата на въпрос. Директории и сайтове за обяви много, защо според теб твоя трябва да е популярен? По-добър ли е с нещо от останалите?
И другото нещо, което искам да кажа е, щом си направил всичко, което си прочел, прочети още.
И третото, което е напълно несвързано с темата, е че правописа ти е доста зле.
 
За: Къде бъркам?

За: Къде бъркам?

А пък според мене истината е друга... Не може да се бориш с хора, които имат при и плащат големи суми за СЕО. Гугал вмомента не показва това което е най-полезно за потребителите, а това което се плаща за да бъде показано. Ще ви дам пример веднага:

Търсих в интренет на скоро услуга. Намирам форум на, който ми обясняват, че има такава услуга, човека който беше писал темата обаче, го нямаше в момента но на мене ми се наложи да изчакам два дни за да разбера кой е линка на сайта, в който можех да науча подробно за търсената услуга. И всичко това само защото модераторите на форума треперят да не би някой да напише някой линк ... В края на крайщата когато човекът ми отговори, аз вече бях отишъл при конкурентите на дадения сайт. От цялата работа загубих време и пари...

Такаче колкото и да чете човек, най много да си развали очите...
 
За: Каде бъркам ?

За: Каде бъркам ?

Съдържанието, което потребителите пишат/добавят уникално ли е? Ако е дублирано е излишно да ти даваме каквито и да е съвети.
Питам, защото при повечето директории за сайтове или сайтове за обяви преобладава дублираното съдържание.

Махнах това с размяната и т.н. на линкове и ся е като преди обикновена директория и пак не се качва вече година. Иначе ключовите дими са: Директория,Уеб директория (тук е сравнително добре на 25-30 позиция е но няма търсения към тази дума) каталог, каталог сайтове и това са.
И друго забелязвам проверявам си позицията на димите с един инструмент(Free Monitor for Google) и на нито една от тези думи не е главната стреница(index.php) ,а са или блога или някоя др. страница
Дайте идея какво да направа ?
 

Горе