SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде ще посрещнете "Краят на света"?

tipin

New member
Къде ще посрещнете края на света?
Не се бях замислил досега, но комшиите усилено пекат сухари и правят списък на компотите.

Лично аз, за съжаление, тогава съм на работа и възможностите хич не са много.
Може да опитам да навия колежките да се съблечем и да се хванем за ръце в последните няколко часа.
 
За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Кажи на комшиите си да сменят дилъра или да си спрат кабеларката.... пожелавам ти да го посренеш на работа, а вечерта да го отпразнуваш на маса....
 
Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Където и 20ти...19ти....18ти...да продължавам ли? :)
 
За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

На същото място, където съм по принцип - в България ;)
 
За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Ще го посрещна в къщи без една стотинка в джоба, и ще се радвам за всички милионери)))
 
Re: За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Re: За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Кажи на комшиите си да сменят дилъра или да си спрат кабеларката.... пожелавам ти да го посренеш на работа, а вечерта да го отпразнуваш на маса....

Супер казано! :party:
 
Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

То тука няма да има край на света. Ние сме 100 години назад! ;)
Хахахаха :) Ако искате да оцелеете елате в България :) Тук сме 100 години назад :)
 
За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

А така внуцитае да го мислят! :D
 
За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

А така внуцитае да го мислят! :D

Може и до правнуците да стигне дори :)
 
За: Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

За: Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Виж файлът 1005
Ще бъде топличко май :)

Бе тая прогноза малко грешна ми се струва като гледам навън какво е ..но хайде дано да се позатопли на 21 - ви :D
 
Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

Ае то като гледам края на света почти дойте при нас. Такъв сняг е тука в Шумен, че няма хляб на магазина и ще мрем от глад след малко :). А снега е толкова много, че пред нас е станало паркинг от коли, дето не искат да са тук, ама нямат избор. А тези дето са паркирали, половината след няколко часа няма да се виждат напълно :D.
 
Re: Къде ще посрещнете "Краят на света"?

... А снега е толкова много, че пред нас е станало паркинг от коли, дето не искат да са тук, ама нямат избор. ...

Мммм-да, във всеки холивудски филм, това са първите признаци за началото на края.
 

Горе