SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лайфбокс1.цом

Илиев

Well-known member
От вчера сума медии шумят за новото българско чудо в социалните мрежи - лайфбокс1.цом. Какво ли не се каза... за новата конкуренция на фейсбук и майспейс, за българското социално чудо разработено от ученик, за това как 500 човека са се регистрирали за един ден, как автора й я разработвал месец и половина и т.н. т.н.

Стана ми интересно какво толкова уникално има в този лайфбокс, но в момента намирам джумла сайт, който скоро щял да стартира и има индексирани 30-40 страници.

Не знам... друг сайт ли гледам или... намирам и някакво тухо, като вчера посещенията са му скочили десетина пъти, явно заради рекламата по БТВ.

Някой има ли обяснение, как БТВ, БНР и кой знае кой още, те включват в централните си новини... все пак всички имаме по няколко сайта с доста повече съдържание и подобна рекламка ще ни дойде добре. ;)

Поздравления за момчето де, както и да е постигнало тази реклама. :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

безплатна джумла, крадена тема ... реклама по тв :)

п.п. Вчера работеше ама явно е претоварил хоста - все пак е бъгава джумла :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Аз направо щях да се срина от смях като чух за българския вариант на фейсбук. много са зле новинарите 10 години са назад. Ракламата по бтк обаче явно има добър ефект :).
 
Re: Лайфбокс1.цом

намирам и някакво тухо, като вчера посещенията са му скочили десетина пъти, явно заради рекламата по БТВ.

Това ще е.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Днес го има утре го няма, като гледам е и на ICN.bg. Утре ще му кажат "Мини на VPS" или те спираме, не си поплюват. Такива готови приложения бъдеще нямат, особенно в ръце, които не могат да програмират или друго...
 
Re: Лайфбокс1.цом

Нищо й няма на джумла-та.
По-скоро човека не е в час. като гледам днес е със шаблон по подразбиране.
Или не знае какво прави или не знае как се прави.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Аз пък си мисля, че това безумие бе платена реклама без етикет "платена реклама"

Тъй си мисля аз :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ем той сайта претърпя тотален срив, сега няма нищо друго освен един JomSocial на прясно инсталирана Joomla :) и с някакъв странен backup на базата :)

П.п - и тъкмо да го разцъкам отновно, пак срив :D
 

Горе