SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лесен въпрос, но още без отговор!

ina05

New member
Здравейте.
Искам да знам нещо за Фейсбук, но никой още не е успял да ми отговори. Когато забраня бъдещите ми публикации да се виждат от дадени хора, те ще продължават ли да виждат, когато харесам някоя чужда публикация, или когато коментирам под нея? Искам да скрия абсолютно цялата си дейност от определени хора. Възможно ли е това?
 
За: Лесен въпрос, но още без отговор!

За: Лесен въпрос, но още без отговор!

Възможно е само ако блокираш тези хора, друг начин няма..
 
За: Лесен въпрос, но още без отговор!

За: Лесен въпрос, но още без отговор!

Фейсбук не е за воайорки а за ексхибиционистки:)

От основния си фейсбук блокирай "определени хора" ,
Направи си нов профил, добави "определени хора" като приятели и си ги наблюдавай колкото искаш без да извършваш друга активност.

Ако варианта не ти харесва - върни се към съвета на Alexandar84
а най-добре, захвани се с уеб дизайн и използвай фейсбук САМО за допълнителна помощ към SEO:clap:
 
За: Лесен въпрос, но още без отговор!

За: Лесен въпрос, но още без отговор!

Фейсбук не е за воайорки а за ексхибиционистки:)

От основния си фейсбук блокирай "определени хора" ,
Направи си нов профил, добави "определени хора" като приятели и си ги наблюдавай колкото искаш без да извършваш друга активност.

Ако варианта не ти харесва - върни се към съвета на Alexandar84
а най-добре, захвани се с уеб дизайн и използвай фейсбук САМО за допълнителна помощ към SEO:clap:

Ха ха, Duster, оценявам чувството ти за хумор, усмихна ме. :eek: Но изобщо не ми се занимава с два профила. Просто не малко от контактите ми са служебни и се чудех как мога да огранича достъпа им до не служебните ми дейности. ;) За съжаление Фейсбук е доста модерен аксесоар и колкото и да се дърпах и опъвах, ето ме и мен с профил там. Но наистина благодаря за отговора на въпрос ми, сега вече съм по-наясно. Alexandar84, благодаря ти и на теб. :)
 
За: Лесен въпрос, но още без отговор!

За: Лесен въпрос, но още без отговор!

Всички отговори са точни и на мен ми помогнаха. Изглежда имаш някакъв друг проблем, но е нясно тук.
 

Горе