SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лимит във Paypal

katsarov

New member
Здравейте,
искам да попитам кои документи приемат от paypal със сигурност, за премахване на лимита от 2500 EUR ? ( Препоръчително е да отговарят хора които са сигурни, тествали и най-вече нямат лимит в paypal)

Благодаря предварително.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

какъв тип акаунт имаш и къде ги гледаш тези лимити.
аз досега съм им пращал лична карта с изтрити разни работи и извлечение от кредитната карта

You are now a Verified PayPal user. In addition to increased security, buyers and sellers value your Verified status because it indicates you have passed PayPal security checks. Most importantly, you can now send unlimited payments with your PayPal account.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

A valid photo ID for account holder such as: National ID card, Passport, Driving License, Official government issued Photo ID (Army, Police, Diplomatic), or Residency Permit
Proof of address, such as a postal bank statement*, a postal credit card statement,* a mobile phone bill**, an online utility bill or financial statement**, a driving license issued in the last 12 months (different than the one used to confirm your identity), or a National ID Card issued in last 12 months (different than the one used to confirm your identity)

* Financial institution can differ from those listed in your PayPal account
** Must include logo of institution, your name, physical address, a valid date of issue (date may be present in recent transactions or as part of "last log in"), and transactions (if a bank account statement)

Обърни внимание на уточнение **. Останалото го знаеш. Ако нямаш проблеми с качването на файлове (аз имах), става изключително лесно и бързо.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

Верифицирал съм такъв акаунт за фирма, но не и личен.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

flasher каза:
аз нямам view limits а текста горе ме навежда на мисълта, че и лимити нямам
Имаш лимит и единият е точно да теглиш до 500 евро на ден.
 
Re: За: Лимит във Paypal

Re: За: Лимит във Paypal

Имаш лимит и единият е точно да теглиш до 500 евро на ден.

А друг лимит има ли? Защото и аз съм така и винаги съм се чудил дали имам други ограничения. То май този лимит не може да се промени.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

Интересно, на мен ми пише само дневния лимит от 500 евро, няма годишен. Или може и да има, но да не знам къде го пише. Акаунта е персонален.
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

Като не четеш - така ще е. Трима души са ти писали КОНКРЕТНО по въпроса, един от които аз.
Като приемаш помощта и конкретните отговори за спам, червено, лек и приятен ден!
 
За: Re: Лимит във Paypal

За: Re: Лимит във Paypal

Само flasher успя да помогне кажи речи някак си :) Останалото го приемам за спам в темата :)

Извинявай, че ти оспамих темата с обяснението, как са ми махнали лимита със снимка на лична карта и бележка за ток.
 
Re: Лимит във Paypal

Щом питам значи съм прочел какво пише в paypal и съм събмитвал документи... flasher обясни единствено подробно как се е справил със ситуацията... мнения като цитати от сайта, които знам добре, не помагат, раздавай червено колкото искаш... @poltargaista. Сметката за ток не е вариант повечето случаи, не си струва да ставам клиент на evn за това... но мерси вси пак @Илиев.
Както и да е, ако смятате да се заяждате и избивате комплекси (нали за това са БГ форумите) оставете темата, аз получих нужната информация :)
 
За: Лимит във Paypal

За: Лимит във Paypal

Hello Angel Poryazov,

We have completed our review of your PayPal account and your account
receiving limits have been removed.
Thank you for your understanding and cooperation.

Thanks,
Natalia
PayPal

paypal-verify.jpg

Прочел си какво пише в PayPal, значи знаеш какво се изисква. ТИ избери кой вариант е най-удачен за теб. @Илиев е писал, че става със сметката за ток. Като не си абонат на енерго дружество - избери друг вариант. При мен стана с ЕЛЕКТРОННА фактура от bob.
Кой спами!? Т'ва, че не четеш и не мислиш е твой проблем. Определения като 'спамър' и 'комплексар' на полето, от което си дошъл.
Прочети още веднъж колко и какви видове документи приемат, направи нужните снимки/сканирания, изпрати ги и изчакай седмица-две. Стискам палци успешно да ти вдигнат ограниченията. Лека вечер.
 

Горе