SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Линк срещу 150 думи в блог за статии

vandv

New member
Здравейте колеги, забелязах че напоследък започнаха масово да се пускат директории за събмит на текстове, реших и аз да пусна един мой блог в мелето.
Сайта беше ориентиран към конкретна ниша но решихме да разнообразим изходящите от него линкове, така и ние ще бъдем доволни, и гугле ще е доволен, а надяваме се и вие да сте доволни ;)

Изисквания:

• Статиите, които искате да публикувате при нас трябва да са минимум 150 думи.
• Всяка статия може да съдържа по една връзка на всеки 150 думи.
• Уникалността на текста, които публикувате трябва да е минимум 70%. (проверяват се ръчно)
• Проверявайте текстовете си за правописни, пунктуационни и т.н. грешки.

Сайта все още няма ПР, но ще се развива и ще се постват статии в него редовно, така че ако се престрашите да пуснете статия в този сайт, тя няма да отиде на вятъра.

Ето го и самия блог: http://markovi-chasovnici.info/
 
Последно редактирано:
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За да имат потребителите интерес и да пускат статии трябва имаш някакъв PR, но все пак успех!
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За да имат потребителите интерес и да пускат статии трябва имаш някакъв PR, но все пак успех!

Тези дето само дебнат сайта да има PR и тогава да пускат винаги остават с пръст в уста. Важно е сайта да не е супер нов и да има някакви линкове. Ако пуснем теоретично 50 уникални статии в 50 блога с PR0 стой та гледай какво става :) .

@vandv, поздравления за сайта. Ще се възползвам в най-скоро време. Надявам се статиите, които хората пускат да си останат живи след време, а не да бъдат изтрити :)
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

@TaLoV ПР не е толкова съществен според мен, както е казал колегата w1ck3dgam3 пусни 100 статии в сайтове с ПР0 и виж дали няма резултат, линка си е линк ;)
@w1ck3dgam3 статиите ще си останат живи, сайта е на няколко месеца тези дни ще му доплатя домейна за още 2-3 години, та поне до тогава статите ще си останат там ;)
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

И двамата сте прави. Аз също пускам във всякакви сайтове, но има такива, които пробират ;)
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

И аз мисля, че линка си е линк. Ако може да е с по висок PR е добре, но дори и с 0 да е пак си е ОК. Освен това днес е 0, но утре може да до небето и да се окаже, че котйто се е вредил а нулата е ударил бингото. Мисленето в перспектива никога не е излишно. Аз също предлагам възможност да се пишат статии в блога ми с PR 2, ако имате интерес вижте подписа ми.
 
Re: За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

Re: За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

И аз мисля, че линка си е линк. Ако може да е с по висок PR е добре, но дори и с 0 да е пак си е ОК. Освен това днес е 0, но утре може да до небето и да се окаже, че котйто се е вредил а нулата е ударил бингото. Мисленето в перспектива никога не е излишно. Аз също предлагам възможност да се пишат статии в блога ми с PR 2, ако имате интерес вижте подписа ми.
Когато в блога ти дам върху "Контакт С Нас" и връща - За съжаление търсената от вас страница в този блог не съществува.
 
За: Re: За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Re: За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

Когато в блога ти дам върху "Контакт С Нас" и връща - За съжаление търсената от вас страница в този блог не съществува.
Нямам представа защо при мен работи. Ако искаш пиши ми тук ЛС.
Да вярно не работи, когато се отваря от вътрешна страница, ако си на първата страница работи. Сега ще го разчовъркам.
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

И аз мисля, че линка си е линк. Ако може да е с по висок PR е добре, но дори и с 0 да е пак си е ОК. Освен това днес е 0, но утре може да до небето и да се окаже, че котйто се е вредил а нулата е ударил бингото. Мисленето в перспектива никога не е излишно. Аз също предлагам възможност да се пишат статии в блога ми с PR 2, ако имате интерес вижте подписа ми.

Правилно мислене! ;)
Смятам да развивам сериозно този сайт, сега е 0, но при следващия ъпдейт ще скочи нагоре. Колкото по - нагоре скача като цифричка, толкова по - добре за всички ни ;)
 
Re: Линк срещу 150 думи в блог за статии

Не мога да влезна в момента. Дойде ми паролата на мейла, но не ме пуска в сайта.
Страницата не пренасочва правилно
Firefox установи, че сървърът пренасочва заявките към този адрес по начин, който никога не може да приключи.
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

Хм... много странно, сега ще погледна, направих доста тестове и нямаше проблеми но ще погледна. Иначе видях че си регистриран ;)
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

@vandv, ще те помоля да си смениш текста в правилата. Не е редно да ми плагиатстваш текстовете: http://www.radiowish.net/uslovia-i-pravila.pdf

Поне обратна връзка да беше сложил ...
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

Готово, променено е.... съжалявам!
Когато реших да я пускам като блог с статии взех от теб условията и съм пропуснал да го оправя, както и да е, вече е оправено ;)
 
Последно редактирано:
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

@vandv, колега, чак сега загледах страницирането. Не е ли по добре бутона за по-нови постове да е в ляво, а този за по-стари да е отдясно. Само предложение, ако така ти харесва повече си го остави така, но лично мен малко ме обърка при първоо натискане.
 
За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За: Линк срещу 150 думи в блог за статии

За съжаление на мога да редактирам първия с пост затова ще го сложа тук. Позволявам си да вдигна темата защото имам едно предложение което надявам се да бъде интересно за вас, за повече линка: Директория за статии | Условия за публикуване, ще го напиша и тук за да е видно ;)

- За всеки публикувал статия с над 300 думи ще направим събмит в 20 български социалки, напълно безплатно. Тоест, ние ще направим СЕО на вашето СЕО.
 

Горе