SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Липса на индексация на сайт с WP

thunder_go

New member
Наскоро се сдобих с нов домейн - www.aprc.org, който има добро количество беклинкове и възраст, след което му инсталирах WP (с ping към Google и Technorati), постнах нова статия, събмитнах 3-4 линка в социалки като свежо, dao и др. (като тази тактика е работила безупречно при всичките ми останали сателитки). Липсата на индексация в Google продължава доста дълго време - вече 12 дни, и взе да ме притеснява :confused::(
Прегледах robots-a, но не е от там проблема ...
Съвети или идеи? :)
 
Re: Липса на индексация на сайт с WP

Последната година в archive e 2007-ма ... а е регистриран отново 2009-та, като от 2009-та има индексирани страници (в yahoo поне). Това значи че от 2009-та в Google няма нито една индексирана страница ... :X
 
Re: Липса на индексация на сайт с WP

Винаги паркирай домейна в СЕДО (с ключовите думи) и когато се появи в индекса, слагай съдържание. Работи безотказно!!!
 
Re: Липса на индексация на сайт с WP

Т.е. сега предлагаш да паркирам домейна в SEDO и след като се индексира, да го върна? :)
Абсолютно.
 
Re: Липса на индексация на сайт с WP

thunder_go, понякога става по-бързо, понякога по-бавно, а защо ли: когато се очаква пейджранк ъпдейт, в последните дни преди него бота на гоогле се бави значително, повече от нормалното.

Няколко хора във форума, включително и аз казваме че съвсем скоро ще има такъв ъпдейт и това според мен е още едно потвърждение. Вчера и днес хванах нули на няколко сайта които досега нямаха ранк.

Всъщност той идва, индексира (гледал съм го в реално време), но резултатите се появяват по-бавно.
 
За: Re: Липса на индексация на сайт с WP

За: Re: Липса на индексация на сайт с WP

Винаги паркирай домейна в СЕДО (с ключовите думи) и когато се появи в индекса, слагай съдържание. Работи безотказно!!!
За съжаление и тази благинка ще замине "на кино".
 

Горе