SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Максимална сума от AdSense

ник

Спасителен чук
Има ли максимална сума при изплащане на печалбите от AdSense? Въпроса е, че се понатрупаха от март до сега (след промяната в €) и се чудя да няма някаква максимална граница при пращането през WU.

Ще изчакам още малко да се понатрупат и ще ходя да се регистрирам по ЗДДС еднократно и да прехвърлям на Бизнес акаунт.
 
Re: Максимална сума от AdSense

10 000 EUR с WU
Всъщност от доста време, дори да си минал 10к, ти пращат няколко превода по 10к + един път остатъка. Например ако имаш 25к да взимаш ти правят два превода по 10 и един по 5.

За съжаление не е от личен опит, но е вярно.
 
Re: Максимална сума от AdSense

Ами а дано следващия път от личен опи да го спорелиш :)

Всъщност от доста време, дори да си минал 10к, ти пращат няколко превода по 10к + един път остатъка. Например ако имаш 25к да взимаш ти правят два превода по 10 и един по 5.

За съжаление не е от личен опит, но е вярно.
 
Re: Максимална сума от AdSense

Ами а дано следващия път от личен опи да го спорелиш :)
Ще има много чеверме, ако стане, макар скоро време не виждам как, освен ако не купя фейсбука :).
 
Re: Максимална сума от AdSense

Няма да отварям нова тема, понеже тази е донякъде сходна.
Бях мярнал някъде във форума информация, но не помня в коя тема точно.
Въпроса е, има ли някакъв лимит на "on hold" payments като време, календарна година.. нещо там?
Последно съм теглил за Февруари и искам да ги пусна отново чак Януари, за да изтърва текущите данъчни декларации и да се оправям чак 2012 (пък знаеш ли, може да не ми се наложи... :D ).
Има ли някакви ограничения относно времето, които парите прекарват там или?
Би следвало те да са на далавера, ако седят, но все пак.
 
Re: Максимална сума от AdSense

Няма, може 10 години да трупаш, ще ти ги пратят, когато си ги поискаш (до 15 число трябва да махнеш задържането, за да ги получиш до 30-то на следващия месец).
 
Re: Максимална сума от AdSense

Ако не премахнете задържането на плащанията до края на годината, датата на данъчното събитие е последният ден от годината (заради разпоредбата, че за целите на ЗДДС ако е уговорен период за плащане по дълъг от една календарна година, последният ден от всяка година се счита за дата на настъпване на данъчното събитие). Това значи че регистрацията по ЗДДС не може да се отлага до безкрай.

Това е от предприемача.
 
Последно редактирано:
Re: Максимална сума от AdSense

You must spread some Reputation around before giving it to bgkulinar again.
:D

Иво, а това какво значи, че трябва да ги осчетоводя или и да ги изтегля? :)
Трябва да ги осчетоводиш като вземане (то всеки месец трябва да го правиш де). Но според тази разпоредба по ЗДДС (аз лично не съм я чел, цитирам тема от предприемача), то трябва не по-късно от 24 декември да си се регистрирал по ЗДДС.
 
Re: Максимална сума от AdSense

Виж, това е полезно наистина.

Аз така или иначе смятах да се регистрирам, но май ще го дръпна още сега, в края на ноември.

ps - и на теб не мога да дам репутация... :D

Всъщност, май на никой не мога!?
 
Re: Максимална сума от AdSense

ако махна задържането на след 15.11 кога ще ги получа м.декември ли.

Щото го разбирам, че ако го махна сега преди 15.11 ще ми ги пратят колко са се натрупали същия месец
 
Re: Максимална сума от AdSense

ако махна задържането на след 15.11 кога ще ги получа м.декември ли.

Щото го разбирам, че ако го махна сега преди 15.11 ще ми ги пратят колко са се натрупали същия месец

След 15.11 - януари
 
Re: Максимална сума от AdSense

Моля, имайте предвид, че ако извършвате промяна в предпочитанието си за задържане след 15-о число на месеца, тя може да не влезе в сила до следващия платежен цикъл. За да избегнете това забавяне, опитайте се да актуализирате настройките си преди 15-о число на месеца.

AA вече се обърках тука го разбирам, че ако го махна след 15 ще ги получа края на декември.

Кога е този платежен цикъл нали към края на месеца
 
Re: Максимална сума от AdSense

AA вече се обърках тука го разбирам, че ако го махна след 15 ще ги получа края на декември

Цикъла започва края на ноември, а парите се вземат декември.
Ако не го направиш до 15 ноември, има шанс да изтървеш реалното пристигане на парите през декември и да чакаш до януари.
 
Re: Максимална сума от AdSense

проблема е да не ми ги пуснат още този месец ноември, че още не съм се регнал по ддс или няма шанс да е същия месец в които махам задържането,
а то реалното пристигане, не ме притеснява, но предпочитам да влязат като приход за тази година
 
Последно редактирано:
Re: Максимална сума от AdSense

Иво още е 12-ти. Ако днес или утре махне задържането, парите ще дойдат този месец
 
Re: Максимална сума от AdSense

Бе само на мен ли ми идват с един месец закъсненение :rolleyes:

ето това е от задържането на парите
Кликнете върху връзката към необходимото действие(я), за информация относно отмяната на задържането. Възможно е промените, направени по тези настройки след 15-то число на месеца, да се отнесат към текущия или към следващия платежен цикъл.

да не би да имаш в предвид с бавенето, че бавят сумата за последния месец, примерно сумата за септември я получаваш след месец
 

Горе