SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко помощ от дизайнер

Kalin4y

ORM / SEO
Имам нужда от малко помощ от дизайнер за едно лого. Просто трябва да се уголеми ... имам го като работен файл на фотошоп и да се добавят две думи,
Някой има ли желание, пък после аз ще почерпя :p
 
Re: Малко помощ от дизайнер

НЕ съм мастер със фотошопа, но ако е това, което пишеш мога да помогна. Логото имаш ли го в криви или трябва ли да се векторизира ? Лейъри има ли PSD файла ? Шрифта за текста знаеш ли как се казва ?
 
Re: Малко помощ от дизайнер

Съжалявам, че ще пиша в тази тема.
Искам да предложа нещо на някой дизайнер - ако има такъв, който има фирма за уебдизайн или няма фирма за уебдизайн, но се занимава с платена направа на сайтове, нека пише. Благодаря предварително! ;) :)
 
Re: Малко помощ от дизайнер

Не е хубаво да се уголемяват растерни изображение, резултата е лош.
 
Re: Малко помощ от дизайнер

Той някакъв бот беше оспамил снощи темите може да е вдигнал твоята той :)
 
Re: Малко помощ от дизайнер

johnny има си начини за всичко :p

Калине хем питаш за услуга хем обвиняваш :( :( :)
Я ми направи една фавикона от 15x15 на 800x600 като си има начини?
 
Re: Малко помощ от дизайнер

johnny ти май почна пак да се дразниш, дай ще ти я направя за 100.лв, даже и прашинка мога да ти увелича с качество за пари :p

На лудия са му казали да пръдне а той се е насрал, същата работа.. :(
 
Re: Малко помощ от дизайнер

Не е хубаво да се уголемяват растерни изображение, резултата е лош.
Сериозно? А като имаме лого 200 на 200 к'во правим?
 
Re: Малко помощ от дизайнер

Ти си бил гениален бе кулинарче. Ебаси. Само дето за да се превърне расетра във вектор е нужен и един илюстратор, ама карай :)
Говорим за лого все пак, но ти или не разбираш, или се правиш, че не разбираш :)
 

Горе