SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мат кътс и +1

vkusno

New member
Забелязах, че Мат си дава +1 на всичките му статии в блога сам нищо, че е негов и статиите са негови.

Това да не значи, че и ние трябва да си нацъкаме всички +1 на страниците ни в сайтовете? :)
 
Re: Мат кътс и +1

Забелязах, че Мат си дава +1 на всичките му статии в блога сам нищо, че е негов и статиите са негови.

Това да не значи, че и ние трябва да си нацъкаме всички +1 на страниците ни в сайтовете? :)

:D Бих го направил, ако ми даваше +1 позиция нагоре в класирането.

Това в кръгът на шегата :) не знам дали въобще има някакво значение това +1 въпреки, че и аз си цъкам сам на някои страници които успея.
 
Re: Мат кътс и +1

Теоретично би трябвало да може да се кликне на всяка страница, нали може да ти харесва и да я препоръчаш. Да, ама не! Като слагах бутона в един от сайтовете си, кликнах да го пробвам и оттогава вече не ми дава да кликна на друга страница в същия сайт - отчита грешка.
Така че не ми е ясно как Мат си клика сам по статиите...
 
Re: Мат кътс и +1

Зависи как е нагласен бутона.
Ако не е посочен динамичен адрес за бутона с кликването му харесваш самия сайт и повече нямаш право да гласуваш за него
 
Re: Мат кътс и +1

Зависи как е нагласен бутона.
Ако не е посочен динамичен адрес за бутона с кликването му харесваш самия сайт и повече нямаш право да гласуваш за него

Че аз никъде не видях такава опция в страницата дето си рекламират бутона, а и какво да правя като съм със статичен адрес? ;)
 
Re: Мат кътс и +1

Под Advanced options има няколко готини настройки

Сега точно тях гледам и никъде не виждам да се говори за ІР адрес.
 
Re: Мат кътс и +1

Че аз никъде не видях такава опция в страницата дето си рекламират бутона, а и какво да правя като съм със статичен адрес? ;)
Със адрес:
PHP:
<g:plusone size="medium" href="http://bg-info.info/"></g:plusone>

Без адрес:
PHP:
<g:plusone size="medium" ></g:plusone>

За адрес с php може и така:
PHP:
<g:plusone size=\"medium\"  href=\"http://".$_SERVER['HTTP_HOST']."".$_SERVER['REQUEST_URI']."\"></g:plusone>


Като на size=\"medium\" си сложи първия слаш не знам защо не ми го хвана форума :)
 
Последно редактирано:
Re: Мат кътс и +1

Не е за IP-to, а за адреса на който даваш +1
Дали ще е за дадена новина от сайта или самия сайт

Съжалявам, неправилно съм те разбрал - като говориш за динамичен адрес, аз го възприех за ІР. :eek:
 

Горе