SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Миграция от VB4 + VBSEO URL rewrite към стандартни VB 4 URL и впоследствие към VB5

kodbg

New member
Ами в заглавието е описано всичко важно.
Ползвам за голям действащ форум куп rewrite правила от VBSEO за пренаписване на адреси.

VBSEO умря и миграцията към VB5... за мен е сложна и неясна.

Търся платен съпорт за безболезнено мигриране от Vbulletin4 + VBSEO URL rewrite към стандартни VB 4 URL и впоследствие миграция към VB 5.
Според мен миграцията трябва да е с междинна стъпка към стандартни VB4 friendly URL-s, а не директно към VB5, но естествено съм отворен за всякакви предложения от специалист, запознат с материята.

PS - Според мен, втората част с хубава миграция към VB5 към момента е трудно изпълнима, затова може би е добре да се съсредоточим върху първата - от VB4 + VBSEO само към VB4. За съжаление, всички ресурси на vbseo ги няма... сайтът и форумът му са свалени и не се поддържат вече...

Контакти:
Email: kris.dimitrov@gmail.com
Skype: krisbg
ICQ: 2560320
 
Последно редактирано:

Горе