SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мистериозно изчезване

hellstorm

New member
Здравейте , освен драстично спадналия трафик около тия празници, се случва и нещо доста обезпокояващо.Имам домейн свързан с компютри , мрежи , сървъри и т.н.Преди около седмица до 10 дена пуснах малък субдомейн свързан с уеб.Както си му е реда го натаманих едно друго сайт мап и т.н., сайта е от около 20-30 файла(свързани с линкове по между си т.е. 20-30 линка) за 2-3 дена всичко беше индексирано в гугъл уеб туулса го гледах и ония дена бяха останали 7, днес са 0.Други потребители имат ли тук подобен проблем.Не ми е ясно какво точно се случва.Ще бъда благодарен ако някой разсея маглата:confused:
 
Re: Мистериозно изчезване

дай конкретния съб-домейн тук, ако не те притеснява?
 
Re: Мистериозно изчезване

Results 1 - 4 of 4 from qd.realcom-bg.com. (0.02 seconds)

понякога иска малко повече време да индексира нови сайтове. прояви малко търпение :)
 
Re: Мистериозно изчезване

а бе в интерес на истината дочух слухове за санд или сенд бокс и се поуплаших дали случайно не сам там нейде.
п.с. някой може ли да даде повечко инфо за това страшилище:confused:
 
Re: Мистериозно изчезване

често се случва нещо ново да се изстреля в индекса за няколко дни, после да се загуби за още няколко и отново да се появи. така че изчакай и Без Паника :)
 
Re: Мистериозно изчезване

често се случва нещо ново да се изстреля в индекса за няколко дни, после да се загуби за още няколко и отново да се появи. така че изчакай и Без Паника :)


Мдам, това наистина се случва доста често, лично на мен ми се случи съвсем наскоро, даже в първия момент си помислих, че съм обрал някакво пеналти
 
Re: Мистериозно изчезване

при мен също има доста спад послено време в гугъл ранкването и трафика , а сайтовете ми са доста стари вече . Тия от гугъл правят некви врътки и ще видим скоро кой кум , кой сват , кой на булката брат :)
 
Re: Мистериозно изчезване

единият ден в индекса - 4500 страници
на следващият ден - 6000 страници
после стават 5400, след това пък 5800...
сега имам 4620 ... немога да разбера и аз какво става ...
 

Горе