SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за дизайн на блог?

Cybertack

New member
Здравейте според вас дразни ли много дизайна на този блог http://blog.yjdesign.net
За сега има само една примерна тема даже недейте да я четете, като напиша още няколко мисля, че ще се "стандартизира" подредбата :)
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

И аз така мисля но единствения който ми хареса от всички беше този и сега се чудя да го оставя ли или не :(

Според теб на какъв цвят да сменя това синьото?
 
Последно редактирано:
Re: Мнение за дизайн на блог?

Преексплоатиран темплейт :D, ама поне е доста по-приятен и ненапрягащ от предишния...
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

Код:
Ако поста ти е харесал и ти е помогнал, почерпи една бира! :)
От ayanev.com ли го видя това? Не може ли да измислиш друго, че копираш неговото?

За мен съдържанието е по-важно, а дизайна просто го прави да изглежда по-добре, нищо повече, блог със скапан дизайн и добро съдържание ще се получи, но обратното не.
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

Дизайна определено не ми допада - тези светли и розови тонове не могат да ме настроят за сериозни публикации - но може да е лично възприятие.
Имам само една лека забележка по рекламното поле в дясно. Незнам какъв % кликове имаш на него, но определено това не е най доброто място.
Напоследък се занимавам с оптимизиране на мястото на рекламните банери и успях за няколко дни да вдигна % кликаемост с пъти на един проект ...
Та за твоята позиция.
- Влизам в сайта
- Виждам банера
- Виждам нещо интересно в него
- НО ... не съм ти прочел статиите ...
- започвам да чета ...
- чета първата ...
- чета втората ...
- третата съм я чел вчера
- искам да изляза от сайта ти ...
- ДА НО ... банера вече го няма останал е някъде горе ...
- по инерция скролирам надолу - инстинкта да се търси съдържание продължавайки в посоката в която се движиш е водеща, от 5 не повече от 1 ще се върне обратно, останалите продължават напред ...
- Стигам до края на сайта ....
- там нищо не ми лови окото ...
- затварям ти страницата.
Предложението ми е:
1. малък банер горе.
2. хоризонтален банер след 2 или 3 пост
3. хоризонтален голям 768х90 банер (или списък с връзки) в края на страництата ...

Така даваш възможност на посетителя да излезе по 1 банер, ако няма нищо ново за четене, да кликне на средния, ако е бил вчера и не е чел само последната статия или да кликне на последния, ако е издържал да стигне до края ...

Дано не съм бил досаден.
 
Последно редактирано:
Re: Мнение за дизайн на блог?

johnny като чета всеки твой пост си мисля "аджаба каква е причината тоя пич да се заяжда с мен" това, че съм намерил тоя плъгин и съм го сложил в блога си е копиране, евала но ЗАБЕЛЕЖИ че това е "СВОБОДНО РАЗПРОСТРАНЕН ПЛЪГИН КОЙТО ВСЕКИ ЖЕЛАЕЩ МОЖЕ ДА СИ ГО СЛОЖИ"......!!!!!!

ted ще имам всичко казано в предвид, благодаря ти за безплатния съвет.

А за Kalin4y и Slav мога да кажа, че грам не разбират :) Майтап..
Така и така не намерих поне един template който да ми хареса поне кажете какво да сложа което да се хареса ако не от мен поне от случайните хора които ще видят блога :)
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

Cybertack, нема ми закачаш човека ей. Той единствен се конкурира с мен кой първи ще се наслади на отрицателна репутация :)
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

Блога е на сайта ти за дизайн, каква по-хубава възможност да покажеш на бъдещите клиенти, че може да правиш и WP-теми? Направи си една собствена, инак мен и сегашната ми харесва.
 
Re: Мнение за дизайн на блог?

johnny имаш една бира, най накрая нещо да ти хареса :)
Наистина май ще е по добре да се заема да направя една собствена тема, че все още нищо не мога да си харесам.. А иначе съм го качил на същия домейн за да вдигна рейтинга му :)
 

Горе