SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения за полуготов сайт

uphero

Member
Здравейте, в момента работя по ето този сайт
http://cms-word.com/
и като, че ли ми остана да го напълня но имам чувството, че пропускам нещо.
Бихте ли споделили мнение дори и да е отрицателно
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Идеята е била за word или world?
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Мда, cms word няма логика.
Също хедъра не се побира на 17 и 19 инчов неширокоекранен монитор. Става на два реда, тествай и ще видиш. А на 17 инча мисля и менюто ще стане на два реда.
И meta keywords тага ти е малко спамерски :). Може да го махнеш направо или да оставиш 4-5 думи.

ЕДИТ: Забравих да добавя, че логото сочи към www, а другите към без. Ползвай само един вариант.
 
Последно редактирано:
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Идеята е била за word или world?
Мда, cms word няма логика.
Да, няма,но така го взех,все пак малко хора ще забележат и мисля,че не е толкова важен домейна
Също хедъра не се побира на 17 и 19 инчов неширокоекранен монитор. Става на два реда, тествай и ще видиш. А на 17 инча мисля и менюто ще стане на два реда.
Уж е настроен да се показва на 90% от ширината на монитора,за съжаление няма как да тествам на такъв монитор,ако някой ползва такъв монитор да сподели снимка ако не е проблем
И meta keywords тага ти е малко спамерски :). Може да го махнеш направо или да оставиш 4-5 думи.
Раздавам го програмист и тези неща са ми малко чужди,сега ще потърся повече инфо по въпроса
ЕДИТ: Забравих да добавя, че логото сочи към www, а другите към без. Ползвай само един вариант.
Коригирано
 
Последно редактирано:
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Ето за да тестваш резолюции, долу се избира. По-добре избери само няколко браузъра че да е по-бързо. Сега са избрани много.
Check Browser Compatibility, Cross Platform Browser Test - Browsershots

Мета таговете ти са едни и същи на всяка страница. Принципно идеята им е да са различни. Става дума за описанието и ключовите думи.
Title тага и той доста се повтаря. Той е още по-важен.
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

И още нещо. Предлагам ти да спреш да копираш съдържание от други сайтове:

cms-word.com/news.php?readmore=65
adolini.com/2013/05/free-seo-tools.html
Най-отдолу има Връзка към източника , ако собственика има против ще изтрия поста.
Добавил съм го не с цел копиране а защото е полезно
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Благодаря такива мнения очаквах,заемам се да оптимизирам тайтъла и мета тага мерси
Ето за да тестваш резолюции, долу се избира. По-добре избери само няколко браузъра че да е по-бързо. Сега са избрани много.
Check Browser Compatibility, Cross Platform Browser Test - Browsershots

Мета таговете ти са едни и същи на всяка страница. Принципно идеята им е да са различни. Става дума за описанието и ключовите думи.
Title тага и той доста се повтаря. Той е още по-важен.
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Направете шрифта в логото, да е същото което е в сайта. То не че и аз съм го правил така, но при теб възможностите са други.
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Имаш разлика в сенките, не се връзва и голяма част от дизайна ти. Хем имаш изчистени полета, после 3d like наименования на обектите, тук-там нежелани borders (в меню-то на form->submit бутона) и да не забравяме заоблените и правите граници на обектите. Избери си едното от двете. Със сенките на шрифтовете работата стои по същия начин.
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Най-отдолу има Връзка към източника , ако собственика има против ще изтрия поста.
Добавил съм го не с цел копиране а защото е полезно

По подразбиране смятай че всеки има нещо против. Конкретно в този случай гледам има някакъв лиценз, който май позволява, не знам дали си го гледал или е случайност. НО, каквато и да е ситуацията, дори и да се позволява, дори и да има линк към източника, това пак ти вреди МНОГО на сайта! Алгоритъма, който ще те удари се нарича панда, ако искаш чети за него.
 
За: Мнения за полуготов сайт

За: Мнения за полуготов сайт

Махнах го,наистина е по-добре сам да си пиша нещата,мерси
По подразбиране смятай че всеки има нещо против. Конкретно в този случай гледам има някакъв лиценз, който май позволява, не знам дали си го гледал или е случайност. НО, каквато и да е ситуацията, дори и да се позволява, дори и да има линк към източника, това пак ти вреди МНОГО на сайта! Алгоритъма, който ще те удари се нарича панда, ако искаш чети за него.

Здравей,да наистина стоеше малко грозно.
Махнал съм навсякъде сянката + малко корекция на бордър-а
Имаш разлика в сенките, не се връзва и голяма част от дизайна ти. Хем имаш изчистени полета, после 3d like наименования на обектите, тук-там нежелани borders (в меню-то на form->submit бутона) и да не забравяме заоблените и правите граници на обектите. Избери си едното от двете. Със сенките на шрифтовете работата стои по същия начин.
 

Горе