SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

zizana

New member
Привет на всички във форума!
Пиша за първи път тук и бих искала да уточня, че не се занимавам със СЕО нито с уеб дизайн или програмиране.По образование съм етнолог и се занимавам с туризъм. Преди около 10 месеца направихме сайт на нашата туристическа агенция и решихме че това е достатъчно. :eek: Преди около 2-3 месеца обаче, съвсем случайно, разбрах, че гугле-то не използва случаен принцип при показването на определени резултати ( ти да видиш :eek:) а има особени правила, алгоритми, сложни абревиатури като СЕО и т.н. :D И така малко по малко започнах да чета, да се ровя по разни форуми и стигнах до извода, че като начало имам нужда от мнение за следните неща:
1. Дизайн
2. Функционалност
3. Ползваемост
4. Домейн
Сайта е НАЧАЛО - BeckReisen
А най-хубавото е, че открих, че това СЕО е безкрайно интересно и тук в този форум има много за него!!:clap:
Благодаря ви, предварително!
 
За: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

За: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

1. Приятно е и не дразни.
2. На много добро ниво
3. Не резбирам въпроса
4. Ами.. само ако знам фирмата, не знам как си търсенето

И аз съм лаик и за това отговорите ми са такива - като на обикновен потребител
 
За: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

За: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

Много ситен шрифт и неподходящ бекграунд. Обърнете внимание на символиката, защото тя задържа клиентите. Никъде не видях снимки на екипа ви, снимки на туристи, които са били клиенти. Мотото от сайта не го свързвам с туризъм. И прекалено много снимки, които са дребни и не се забелязват.
 
Re: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

Сайта е приятен, но с това сиво е малко мрачен като за фирма, предлагаща приятни преживявания

още - урл-тата - beckreisen.bg/ nova -godina -v -nish - имат дупки, празни интервали

това не е добре, понякога дава грешки, изчистете ги

и малко е тежък, като че ли сайта
тоя флаш отляво може да го махнете, може анимиран гиф или статични jpg

В резервация на екскурзия има много полета, аз лично не бих попълнил толкова много, съответно, няма да резервирам
намалете ги, ако може

Успех!
 
Последно редактирано:
За: Re: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

За: Re: Мнения и препоръки за сайт на туристическа агенция

Greeny, благодаря ти за отзивчивостта! :p
Federal, често съм си мислила за снимки на екипа ни,за да могат хората да видят, кой стои зад този сайт, кои са хората с които комуникират и т.н. и сега вече съм сигурна, че това е добра идея. Благодаря ти!!
borislav123 - флаш-чето изчезва на 28.12. :D url-те веднага ще ги оправя! Ама полетата за резервации...никак не мога да ги пипам, защото резервационната система е една такава тромава и изискваща супер много инфо. Благодаря ти за съветите все пак! :wink:
 

Горе