SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Може ли да вярваме на това?

Re: Може ли да вярваме на това?

гаранция няма

това на което си попарнал е един от най-добрите софтуери за on page
 
Re: Може ли да вярваме на това?

Е да де имам предвид дали изобщо работи тва! А не дали ще попадна в 10-те места на гугъл! Въпроса е да ме вдигне в челните резултати! Мерси за отговора!
Поздрави!
 
Re: Може ли да вярваме на това?

Единственото което може да те вдигне е знанията.
А програмите са само помощни средства.
Ако не знаеш как да ги ползваш, и те няма да ти помогнат особенно.
т.е. ти можеш да направиш всичко както трябва, но да запишеш 1 заглавие, 1 кратко и 1 обширно описание и да се регнеш така в 1000 директории.
Ефекта ще е минимален.
А човек с акъла си, с по-малко директории ще извлече много повече полза.
Така че само с едни програми нищо не става.
Мое мнение разбира се.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Може ли да вярваме на това?

в случая тази програма е направена като за неразбиращи

работи по следния начин

пишеш сайта си и ключовата дума, и след това софтуера започва да анализира стотици параметри на сайтовете, които са в топ 10 за тази ключова дума и после ти казва точно какво да промениш на твоя сайт

това беше за IBP

а освен това има и ARELIS - това е за линкове, но по-добре ползвай seo elite

има и търсачки на ключови думи и още други работи

не мога де се сетя че не съм я ползвал от доста време

съветът ми е да не я купуваш ако нямаш много много пари и ти се налага да дадеш от последните си пари за нея
има и други неща, които можеш да купиш вместо нея
 
Re: Може ли да вярваме на това?

пишеш сайта си и ключовата дума, и след това софтуера започва да анализира стотици параметри на сайтовете, които са в топ 10 за тази ключова дума и после ти казва точно какво да промениш на твоя сайт
В 90% от случаите въпроса опира до:
1) Плътност на думите
2) Линкова маса и примерен бюджет (колко и какви линкове имат конкурентите) за ТОП-10
1-то ще го каже, за 2-то трябват други програми
Макар че 1-то можеш да го научиш и от много други безплатни сервиси и плагини към браузера.
За 2-то трябва или сам да парсиш СЕРП-а и да анализираш или да ползваш програми.
Безплатно такава информация никой няма да ти даде.
 
Re: Може ли да вярваме на това?

аз съм върл почитател на IBP. Имаме закупени няколко лиценза от нея и съм много доволен. За консистентност и изцяло onpage оптимизация е супер.
За частта с линкове Алерис върши идеална работа. Сравнява линковете на първите 10 за дадените ключови думи, прави добри репорти, който разбира се предоставят на клиентите :)
лично аз, никога не бих го заменил с нещо друго :)
 

Горе