SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Статус
Not open for further replies.
Здравейте,

Днес се регистрирах в вашият форум и много ми харесаха темите които се дискутират тук.
Мисля в най-скоро време да прочета повечето теми тук.
От известно време се опитвам да оптимизирам този сайт:


http://xamali.com


за сега нямам особенно голям резултат. Незнам защо спазвам всички правила за СЕО, почти всеки ден вкарвам Фреш Контент и т.н.
Направих 10-15 сателита на сайта, но Гугъл не отчете нито един Беклинк незнам защо? Дали е въпрос на време или просто ги не е отчело, незнам.
Молбата ми е може ли някой от вас да погледне сайта и да даде някави съвети за по нататъчна оптимизация на сайта.
:)
Благодаря ви за съдействието!
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

E, ти пък точно си намерил ниша. Със сигурност ти казвам, че в 10-ката всички сайтове плащат за СЕО. Ако си решил да се пробваш, трябва търпение.

БТВ, видях сайта ти някъде на 4 или 5-та страница.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Ами така е то за всичко трябва търпение,

Мисля скоро да направя един сайт за маки обяви да помага на този, ти какво мислиш за идеята добра ли е или не?
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Как мислиш, дали бих дал съвети на конкуренцията ;) ?

Според мен в сеото за външни проекти, колкото ти е по силна конкуренцията, толкова повече пари се изкарват. Ако го можеш де :D

А по темата, грозен домейн, малко и почти еднакво съдържание със други сайтове в нишата, можеш да го добавиш в директории и социалки и да чакаш.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Без да съм специалист по темата, мисля че bgkulinar е прав. Трдно ще се избуташ много напред в тая ниша. Но, от друга страна не пречи да се пробваш. Увеличи си малко съдържанието, натрупай линкове и го регистрирай във социалки и директории като за начало.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Според мен в сеото за външни проекти, колкото ти е по силна конкуренцията, толкова повече пари се изкарват. Ако го можеш де :D
Хайде да те видя, как ще вземеш на хамалин повече от 500 кинта месец.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

А по темата, грозен домейн

какво му е грозното на домейна, нали е за хамали, а не за бижута
те да не са много хубави :):)


малко и почти еднакво съдържание със други сайтове в нишата

а то за хамали какво да се напише това да не е някава безкарайна тема тук като напишеш 10 статии и темата се е изчерпила

можеш да го добавиш в директории и социалки и да чакаш.

добавил съм го в 100 директотии чакам сега да видя дали Гугъл ще ми отчете линковете ама не ги отчита все още затова мисла да правя някави тъпи сайтове е безсмисено съдържание само и само да се хване някой мършъв линк :D
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

..................... Със сигурност ти казвам, че в 10-ката всички сайтове плащат за СЕО................................
Искаш да кажеш че без да си платил не е възможно да си в десетката ли? ;)
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Всичко е възможно и сам да си направиш - въпроса е да прецениш времето което ще заделиш за учене, проби, грешки и т.н. дали ти е по-ценно от парите, които би платил на някой да ти направи СЕО-то. В повечето случаи, по-добре е да си платиш - ще си спестиш време и нерви, а и ще искаш от изпълнителя качество , срокове и тн. Е, ако нямаш кво да правиш и материята ти е интересна - започваш стъпка по стъпка, питаш, гледаш, учиш се и т.н.;)
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Искаш да кажеш че без да си платил не е възможно да си в десетката ли? ;)
Няма невъзможни неща, въпросът е дали това, което постигнеш сам, ще се изплати.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Няма невъзможни неща, .............................
Това исках да чуя а също да попитам дали някой от вас може да се похвали със сайт индексиран от него да е на първите места в google/без платените/ и ако има такъв да го посочи.:)
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

тук едва ли ще намериш някой, който да НЯМА индексиран сайт. За посочването най-добре е да си дадеш емайла за да може всеки да ти изпрати списък със сайтове му, позициите, трафика и кой колко изкарва.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

... да си дадеш емайла за да може всеки да ти изпрати списък със сайтове му, позициите, трафика и кой колко изкарва .
+ попълнена данъчна декларация ;)
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

тук едва ли ще намериш някой, който да НЯМА индексиран сайт. За посочването най-добре е да си дадеш емайла за да може всеки да ти изпрати списък със сайтове му, позициите, трафика и кой колко изкарва.

То индексиран сайт е едно и съвсем друго е да е в челото на Google.
И не питам колко пари ти влизат в джоба а да посочиш и дадеш линк към сайт ако имаш такъв в началото на търсачката.
И уточнявам ако напишеш думата баничка в търсачката то сайта който продава банички да излезе в началото.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Ами потърси из форума и веднага ще разбереш кои са тези, които се занимават сериозно с оптимизиране. Всеки от тях има челни позиции за определени сайтове, макар и не точно с думата "баничка". :p А ако искаш сериозна оферта, пусни си тема със запитване, за да получиш и сериозни отговори.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Може би аз не мога да те разбера поради смяната на часовото време за което се извинявам.

А за думата "баничка" грешиш. :)

Първи резултат е: Баничка - Рецепта за Баничка, а в останалите на първа страница имаше от "Изкуството да хапнеш мазна баничка" до "bTV - Жена с хранително отравяне от баничка с косми"
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

БТВ, видях сайта ти някъде на 4 или 5-та страница.
Гледам колегата вече на втора страница с 15-то място. Честито, ако успееш да се задържиш.
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

при мен излиза на 16-то с кеш от преди преместването
 
Re: Молаба за съвети за оптимизацията на сайт!

Ами потърси из форума и веднага ще разбереш кои са тези, които се занимават сериозно с оптимизиране. Всеки от тях има челни позиции за определени сайтове, макар и не точно с думата "баничка". :p А ако искаш сериозна оферта, пусни си тема със запитване, за да получиш и сериозни отговори.


И ако някой може да ми покаже индексиран сайт на челни позиции ще се съглася че има сериозни хора които си разбират от работата.Как даден клиент ще разбере дали блъфирате или сте специалист без да е видял оптимизиран сайт на еди кой си webmaster?

PP.Думата "баничка" е иползвана хипотетично ако не сте разбрали.На нейно място би могло да се използва всяка друга дума която търсачката да намери.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе