SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Моля за помощ за RSS в реклама

horoskop4e

New member
На сайта www.chudesa.net имам реклама на д-р Герев - в десния сайдбар. Всеки път ръчно поставям новите заглавия от блога му и това ми тежи. Знам, че може да става автоматично, тъй като навремето съм го правил с FeedBurner, но откакто Гугъл ги купиха, не мога да се оправя с тях. Бихте ли ми казали какъв код се слага, така че рекламата да излиза по същия начин, само че без аз да сменям заглавието всеки път? Мога и да си платя за тази работа. Искам в рекламата да пише: Д-р Герев, психиатър:[ГОЛЯМА ПОРТРЕТНА СНИМКА][ПОСЛЕДНОТО МУ ЗАГЛАВИЕ ОТ БЛОГА С ГЛАВНИ БУКВИ и линк към конкретната публикация в блога на д-р Герев].
 
Re: Моля за помощ за RSS в реклама

Не съм писал сайта и не мога да пиша сайтове. Моля ви за код, който да ми оправи рекламата и това е! Не разбирам от ПХП, нито от РСС!
 
Re: Моля за помощ за RSS в реклама

Не съм писал сайта и не мога да пиша сайтове. Моля ви за код, който да ми оправи рекламата и това е! Не разбирам от ПХП, нито от РСС!
Посети линка, който ти написах - там има колкото искаш готов код, който можеш директн да използваш.;)
 
Re: Моля за помощ за RSS в реклама

Посети линка, който ти написах - там има колкото искаш готов код, който можеш директн да използваш.;)

Сори, не мога да се оправя с тези кодове. Бихте ли ми дали оферта - ако може някой да ми го напише и да каже колко струва. Моето ниво стига до там, че да го сложа в административния панел с рекламите, където обикновено слагаме HTML-код.
 
Re: Моля за помощ за RSS в реклама

Май се справих горе-долу. Дразнещо е това позоваване на FeedBurner, но за без пари и без акъл - толкова. Сложих рекламата вляво, ако някой иска да я види.
 

Горе