SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Монетизиране на сайта варианти

lipa

New member
Дайте предложения как да монетизирам блогът си на тема мистика, около 100-150 посещения на ден. От adsense се отказах не ми се иска и да продавам линкове(не е реално да продам линк в този сайт). Имали програми който са подобни на adsense ? Моля дайте варианти.
 
За: Монетизиране на сайта варианти

За: Монетизиране на сайта варианти

То от адсенс печалбата ще е супер минимална, а за алтернативите да не говорим. С продажба на линкове сигурно ще изкараш най-много, но пък постепенно ще ти намалее качеството на сайта ако не си супер внимателен. Общо взето и аз не знам какво да ти препоръчам.
 
За: Монетизиране на сайта варианти

За: Монетизиране на сайта варианти

Афилиейт на врачки :) Виж какво правят другите в твоята ниша, мааааалко е сиво, но ако си истински капиталист... :)
 
За: Монетизиране на сайта варианти

За: Монетизиране на сайта варианти

То от адсенс печалбата ще е супер минимална
Ако сложи елемент с връзки от AdSense тогава печалбата няма да е супер минимална, защото елементите с връзки носят в пъти повече приходи от другите реклами на AdSense (поне при мен е така).

lipa, защо се отказваш от AdSense? Сайта ти на какъв език е? 100-150 посещения на ден не са много, може би трябва да направиш нов сайт с много посетители и от него да изкарваш пари.
 
За: Монетизиране на сайта варианти

За: Монетизиране на сайта варианти

100-150 силно таргетирани посещения са добре.
По-важно е колко седят на сайта и колко се връщат пак. Тъка имаш възможност да въспитаваш аудитория.
Това значи че можеш да продаваш услуги, книги, муски, уроци и курсове!
 
За: Монетизиране на сайта варианти

За: Монетизиране на сайта варианти

Създай един хубав мейл лист. Това ще ти помогне с монетизирането много. Освен това може да изпозваш CPA, а защо не и продажба на тениски.
 

Горе