SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мотивирай се!

scoobydoo

Know you can!
Здравейте.

Предлагам в тази тема всеки да публикува разни неща, които действат мотивиращо. Било то песни, видео клипчета, филми, книги и т.н.

За начало ето малко мотивация от Йода :): Yoda and Luke on Dagobah - YouTube
Също тази песен има доста мотивиращ текст и е добра като цяло: Livin Joy - Don't Stop Movin'
Ето само част от текста:
You can do anything that you want to do

With your mind body and soul

Do it, prove it to yourself and say

I want (I want)

I will (I will)

I can do anything
Този клип също е много мотивиращ (и друг път съм го пускал): Day 29 - The Power of Focus with Tom Wood - YouTube
И на скоро гледах Тайната за втори път и ми подейства супер мотивиращо. Гледайте я.

И винаги помнете, всеки (да и ти!) може всичко (да и това!). Без лимит!

За сега толкова от мен ;).

Поздрави.
 
Последно редактирано:
За: Мотивирай се!

За: Мотивирай се!

Надявам се нямате нищо против да пускам това-онова чат-пат в тази тема. То за това я направих де :).
Ето едно такова нещо:
Един забавен и относително позитивен човек на име Day9 говори за позитивното мислене: http://www.youtube.com/watch?v=iCqwwTfXr1Q (английски език)
 
Re: Мотивирай се!

Не знам дали си имал предвид и снимки но от известно време съм с този wallpaper на Убунтутутутутуту и доста ме радва и надъхва -=> скиф :)
 
За: Мотивирай се!

За: Мотивирай се!

@woodmonster
Хах. Оскверняваш тука духовното настроение на темата с това масивно дупе :D.

@shredder
Хе хе, доста думи. Мислех, че не се повтарят, но за съжаление се повтарят. Странното е, че уж са само позитивни думи, а там е и думата shy, което не ми изглежда позитивно. Единствено тя ми изглежда негативна.
 
Re: Мотивирай се!

@scoobydoo както се споменава в Българският фолклор - ти за 1 дума проблем ли ще правиш? :)))))

Мене стабилно ме радва wallpaper-a ако намеря нещо по-добро ще го постна :)
 
За: Мотивирай се!

За: Мотивирай се!

Войниците на командир Шанг Ю били близо до брега в своите кораби и смятали на сутринта да нападнат земите на Чин династията. През нощта се събудили ужасени гледайки как всичките им кораби са запалени и горят бурно. Бързо се приготвили за битка слизайки на брега. Объркани след малко разбрали, че всъщност корабите са запалени от техния командир Шанг Ю. Той ги събрал и им обяснил, че единствения начин да се върнат у дома е по суша, завладявайки земите, които ще нападат. Шанг Ю елиминирал техните възможности, оставяйки им само една! Победа. Те се впуснали яростно в битка и фокусирани върху единствената си възможност, сграбчвайки я със все сила, победили в 9 последователни сражения!
Извод: Елиминирайте своите възможности. Затворете част от вратите пред вас. Фокусирайте се ако искате да успеете.
Поздрави.
 
За: Мотивирай се!

За: Мотивирай се!


Супер :). Интересното е, че на края с вълка се вижда, че това, от което се страхуваш, реално не съществува в реалния свят, а е само в мислите ти.
 
Последно редактирано:
Свобода, безгрижие, слънце, скорост...

Свобода, безгрижие, слънце, скорост...

Тая сутрин (преди малко :) го открих. Не е точно в досегашния стил мотивации, но някак си ми освобождава ума като го гледам и ми започна деня хубаво с това.


Edit: Как ембедвате видеото, нещо не се ембедна?
 
За: Мотивирай се!

За: Мотивирай се!

@Caprice
Дам, това съм го гледал. Сега пак го гледах. Добро е. Въпреки че малко разхвърляно ми се струва. Може би се опитва да каже много неща наведнъж. Поне аз малко губя фокус на моменти.
 

Горе