SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Най-добрия SEO инструмент, който сте ползвали?

Най-добрия SEO инструмент, който сте ползвали?

• GrowthBar

Votes: 0 0.0%
  • Advanced Web Ranking

• Sitechecker

• Authority Labs

• Serpstat

• Long Tail Pro

• SEObility

• SEOquake

• SEOptimer

• LinkMiner

• Pitchbox

• Ubersuggest

• SpyFu

• WooRank

• Fat Rank

• Siteliner

• Seed Keywords

• Mangools

• Общо гласове
    6

Blinky

Geek
Екип
Честно да ти кажа, на мен все ми се струва че едно време имаше повече тулове.... Някой ползвал ли е SEO Panel между другото ?
Не съм го ползвал. Аз говоря още преди тежките алгоритми като Панда и Пингвина. Нямаше много, сега дори не знаеш какво да ползваш. Супер много конкуренция има тук. Но едно време туловете бяха по-елементарни, защото нямаше и това персонално търсене, нямаше DA, а беше PR. Линк атрибутите не бяха толкова ползвани, да не кажа, че повечето от тях не съществуваха.

Blinky

Geek
Екип
Една тема, която наскоро пуснах:

Има някой други интересен инструмент.

Blinky

Geek
Екип
аз ползвам само ahrefs, върши работа и съм доволен
Аз също, сега гледам да поразджиткам и другите като доста обещаващи изглеждат: Семръша и Моз, който преди време го ползвах, но не знам до къде е еволюирал, и Жабата. В момента ползвам едната опция на линк асистанса и доста добре. Но за беклинкинга най-вече. Ще дам повече информация скоро, защото едно време беше супер, сега пак изглежда да не са мръднали с нивото кой знае колко. ;)

IvailoPetrov

New member
Използвал съм Moz, Ahrefs, Woorank, Majestic и SERanking. Според мен, по отделно, всяка една платформа има нещо, което другата няма и е трудно, да се сравнят. Затова по-скоро всеки трябва да се запознае с тях по отделно и сам да прецени. Препоръчвам Screaming Frog, защото прави много бързи сканирания, връща бързи отчети и в последствие е нужно само някой да ги разшифрова.

Blinky

Geek
Екип
Напоследък ползвам serpstat.com и съм доста доволен. Определено мога да видя някои неща, които ме интересуват. ;) Важното е за всеки тул е резултатите да се доближава максимално до реалността, да имаш лесна и бърза навигация до желаните репорти, и най-вече - да ги представя в лесно четлив и подреден вид, за да може да се направят по-бързо изводи и да се предприемат стратегии на тяхна база.

Горе