SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

moodle - http://moodle.org/ , но не само. КАто гледам разнообразните резултати в google
Код:
inurl:view.php?id
 
Последно редактирано:
Re: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

При мен е article.php?storyid=
 
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

освен s1yf0x друг май с отговор по темата няма...
@s1yf0x 10Х. огледах резултатите ама още не намирам точно какво ми трябва. Търся нещо от рода на WP

@Poltargaista - не искам да проверявам сайт. то нямам и какво да проверявам де. само знам какви url-и трябва да докарам
@borislav123 - къде го имате? не разбрах... както и смисъла на поста де
@NeZiRuS - при теб къде? и твоя пост не му виждам смисъла
 
Re: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

flasher, в модификации на нашия CMS имаме такива урл-та.
Но не е WP

Не съм разбрал, че само WP те интересува
 
Re: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

Аз разбрах, че се интересува като цяло от CMS-и с такъв тип урл-та и за това отговорих. Аз също ползвам CMS който е с подобни урл-та.
 
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

Колеги, на него му трябва CMS, който да използва ТОЧНО тази структура на URL-ите, вероятно защото е наследил някой вече индексиран стар домейн със sitemap. Пита за WP, защото вероятно с него му е най-удобно да работи.

@flasher - дай повече информация за казуса, как така се стигна до нагаждане на CMS-а към структурата на URL-ите? Сайта какъв CMS е ползвал досега? Може пък някоя умна глава да роди идея с mod_rewrite
 
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

абе сладури... пак чели недочели :p
@borislav123 - от рода на WP :) не само WP. т.е. нещо лесно за работа и да е с такива URL
@NeZiRuS - да като цяло се интерисувам точно от такива URL-та. ама наистина точно

незнам какво е ползвал до сега :( знам само че страниците, които наследих са с такава структура и хич не ми се иска да я променям.
в краен случай слагам мудъла ама е малко неудобен за тази цел
 
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

@flasher - Moodle е профилирана CMS система ,т.е върши работа само ако правиш онлайн форма на обучение. Ако ще го позлваш за информационен сайт, ще се видиш в огромно приключение, а аз ще се чувствам гузно, че съм те вкараш в него. Насочи се към доработка на някой WP модул свързан с промяната на структурата на URL адресите (нещо като Permalinks или и аз не знам....)
 
Последно редактирано:
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

освен s1yf0x друг май с отговор по темата няма...
@s1yf0x 10Х. огледах резултатите ама още не намирам точно какво ми трябва. Търся нещо от рода на WP

@Poltargaista - не искам да проверявам сайт. то нямам и какво да проверявам де. само знам какви url-и трябва да докарам
@borislav123 - къде го имате? не разбрах... както и смисъла на поста де
@NeZiRuS - при теб къде? и твоя пост не му виждам смисъла

Както зададен въпроса - така и отговорите. Не може всички да гадаят какво точно искаш, нали? С 1 изречение не става ясно.

Moodle ти е единия вариант, другия е Mantis Bug Tracker - въпреки, че не е точно CMS. Даже хич. Така, че s1yf0x е прав - ориентирай се към преработка на URL-тата на WordPress.

@flasher - Moodle е профилирана CMS система ,т.е върши работа само ако правиш онлайн форма на обучение. Ако ще го позлваш за информационен сайт, ще се видиш в огромно приключение, а аз ще се чувствам гузно, че съм те вкараш в него. Насочи се към доработка на някой WP модул свързан с промяната на структурата на URL адресите (нещо като Permalinks или и аз не знам....)

Последен вариант: влизаш тук List of content management systems - Wikipedia, the free encyclopedia и почваш да проверяваш една по една CMS-ите какви структури имат.
 
Последно редактирано от модератор:
За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

За: На кой CMS страниците са със view.php?id= ?

въпроса е зададен ТОЧНО без излишни подробности и уточнения, които не са нужни. ако искаш прегледай въпроса и отговорите още веднъж. няма смисъл от гадаене и предположения. или знаеш или не.

май ще се огледам още малко и ще мисля вариант на самопис
 

Горе