SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

По принцип е така, но тук случая изглежда друг... вероятно е ползван like bot или подобен подход,
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

отговора е че е възможно по какъвто и да е метод

Задал съм въпрос "КАК?", всеки вижда че е възможно. Интересуват ме начините за постигане и по-точно техническите начини за постигане на тази бройка. Скрипт ли е, бот ли е и т.н.
 
Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Не е важна бройката на феновете, а дали те са свързани и активни с конкретната страница. Пускал съм снимка в страница 150 000 фена, тези които я харесаха, бяха около 5 пъти по-малко от тези, които харесаха същата снимка в друга моя страница, където са само таргетирани фенове така да се каже.

Най-добрият вариант за набиране на истински фенове си остава реклама чрез самия фейсбук, защото тези които влизат през рекламата, наистина са такива, които се интересуват от тази страница, или поне голямата част.
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Задал съм въпрос "КАК?", всеки вижда че е възможно. Интересуват ме начините за постигане и по-точно техническите начини за постигане на тази бройка. Скрипт ли е, бот ли е и т.н.

Добавяне на фенове към Facebook групата ви!

Методите са много и различни. Най-разпространения е с ClickJacking скрипт (LikeJacking). Скриптове вече има под път и над път, читавите обаче все още струват известна сума пари. Другото, което ти трябва е ОГРОМНА Facebook страница (дори няколко), от която/които да пренасочваш феновете.
Този е най-разпространения метод, но както казах вариантите са много.

@ivok, най-добрия начин за набиране на фенове си остава чрез viral публикации на всеки 15 минути и sponsored posts на ключови такива. Дори и тогава е хубаво да имаш твърда основа, от която да започнеш - едни 5-10К фена са достатъчни за начало. ;-)
 
Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Не мога да се съглася, освен ако и донорната страница не е със същата тематика. Какъв е смисъла да пускам вирал публикации в 200к фена страница Тийнпроблем, ако моята е за семеринги? Ако обаче и двете страници са на обща тема, тогава си прав.
 
За: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

При тия ситуацията е малко по-различна. Забелязах ги и аз тези страници и не ми изглежда само като лайкджакинг, защото всички автоматично споделят страницата и не мога и аз да им разбера схемата.
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Добавяне на фенове към Facebook групата ви!

Методите са много и различни. Най-разпространения е с ClickJacking скрипт (LikeJacking). Скриптове вече има под път и над път, читавите обаче все още струват известна сума пари. Другото, което ти трябва е ОГРОМНА Facebook страница (дори няколко), от която/които да пренасочваш феновете.
Този е най-разпространения метод, но както казах вариантите са много.

@ivok, най-добрия начин за набиране на фенове си остава чрез viral публикации на всеки 15 минути и sponsored posts на ключови такива. Дори и тогава е хубаво да имаш твърда основа, от която да започнеш - едни 5-10К фена са достатъчни за начало. ;-)
Къде се продават такива скриптчета? Този мен не ме устройва. Как се казват по усъвършенстваните?
 
Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Наскоро ми добавиха 300 релни, активни фена и всичко стана за броени минути.
Обясниха ми, че ги добавят като пуснат реклама към страницата и всеки който кликне я харесва.
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Наскоро ми добавиха 300 релни, активни фена и всичко стана за броени минути.
Обясниха ми, че ги добавят като пуснат реклама към страницата и всеки който кликне я харесва.
Има два варианта реклама... Facebook реклама което е напълно невъзможно понеже ти си му платил 10 лева а той ще трябва да плати в пъти повече на Facebook. Реклама в някой сайт, което аз не съм го виждал никъде, което пак е много съмнително....
Демек се е използвало скрипт.
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Къде се продават такива скриптчета? Този мен не ме устройва. Как се казват по усъвършенстваните?

Мога да ти посреднича при покупката на такъв скрипт. Но за support и/или know-how ще трябва сам да разучаваш почвата. :)

Ми не знам така ми каза :wink:
Кофти, въвеждат клиента в заблуждение. Жив click jacking си е това, което са ти предложили.
Забелязвам, че и едни от най-известните конкуренти също не си поплюват в заблужденията на клиентите. Тъжно, но явно във всяка свера има такива хора.
 
За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

За: Re: Нова ФБ страница с хиляди лайкове натрупани за няколко дни - КАК?

Наскоро ми добавиха 300 релни, активни фена и всичко стана за броени минути.
Обясниха ми, че ги добавят като пуснат реклама към страницата и всеки който кликне я харесва.
Може би са имали предвид, че са пуснали няколко поста или реклама в тяхна FB страница или група. Тогава е възможно да са ти реални. Ако сте се разбрали за 300 фена, те гледат броя харесвания и, като стигнат 300 просто изтриват поста или махат рекламата. Ако са активни потребители в твойта група или страница, занчи всичко ти е наре. Ако са влезли по веднъж и повече не са стъпили, тогава може да се притесняваш.
 

Горе