SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нови филтри от Гугъл

Kalin4y

ORM / SEO
Първо здравейте и от мен. Доста интересен раздел се оформя тук и ще се радвам да съм част от него. А ето я и 1вата ми тема ;D
----------------------------------------------------------------------------------------------
На 13 този месец се обяви, че батко гугъл пуска в действие пуска нови спам филтри. Част от тях са Google's Sandbox, Google's Trust Rank и Google's domain age
Първият от тях няма да допуска "младите" сайтове да получават висок рейтинг за сметна на старите пушки :p
Вторият ще позиционира сайтовете с по-висок Trust Rank в по-горни позиции до като за другите ще има наказания
Третия сам по себе си показва какво ще филтриува
----------------------------------------------------------------------------------------------
А в общи линии Гугъл се насочва към по-стари домейни...
 
Re: Нови филтри от Гугъл

Тези филтри май са доста старички ;)
Или има офицална информация от гуугл?
 
Re: Нови филтри от Гугъл

Мисля, че тези филтри си действат от отдавна и бяха първите приоритети за SERP, които научих когато прохождах още със SEO'то.
 

Горе