SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов сайт за видео споделяне

За: Нов сайт за видео споделяне

За: Нов сайт за видео споделяне

Комбинацията на цвет на шрифта и фон на бутоните нещо на мен ми прави текстовете не добре четими.

Дали картинките на видео клиповете са малко раздърпани или при мен монитора ги прави такива, когато не е в нормалната си разделителна способност. Това е проблем за добрата визия ако са раздърпани и несъразмерни
 
За: Нов сайт за видео споделяне

За: Нов сайт за видео споделяне

Дизайна ми харесва, само цвета на буквите синия цвят имам предвид е много дразнещ за окото или поне мен ме дразнеше :)
А това на каква система е правено ?

Поздрави
 
За: Нов сайт за видео споделяне

За: Нов сайт за видео споделяне

ще кажа само phpvibe :) Buy phpVibe, phpVibe Video Sharing CMS 3 когато направиш нещо свое приятел моля те искай мнение от хората за чужда работа не искам да коментирам повече от това което съм написал....
 
За: Нов сайт за видео споделяне

За: Нов сайт за видео споделяне

Цъкнах на червения бутон, дето пише че споделянето на клипове е лесно, ама ми отвори празна страница :).
Има грешки в html кода. Имаш два html тага, а линка с анкор DE4KO - Забавни Игри за Деца има българско а за затварящ таг. Има и други грешки, които трябва да се оправят.
 

Горе