SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Забелязах ги първо под IE :)

Сигурно доста ще вдигне CTR.

От твоята уста в Божите уши!

p.s. Плезещото човече кърти :)
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Чул те господ. Тези дни google са доста черни преди мастърите :)
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

При мен на няколко сайта на различни езици са си стария вариант.
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

миналата седмица се появиха за 1 ден, може би готвят нещо, но им липсва някаква подправка ;)
 
Re: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

На мен определено във всички сайтове, в които влизам, ми се показва по новия начин. Сега пробвах няколко произволни и навсякъде е така. Обаче само във Firefox. Предполагам ме е нарочило по бисквитка. Явно сега експериментират с група хора, а след това ще видят дали ще го пуснат. Синия бутон доста хваща окото.
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

При мен все още е старият вариант. Може наистина да провеждат експеримент.
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Това да не е някаква "екстра" от някакъв екстеншън? Пробвай да забраниш екстеншъните.
 
Re: За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Re: За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Това да не е някаква "екстра" от някакъв екстеншън? Пробвай да забраниш екстеншъните.
Сега пробвах и все още е по новия начин.
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Тогава може би наистина са те взели за опитно "куче" ;)
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

На айпада поне от два месеца ми се показват така рекламите, а на нормален браузър (ползвам предимно ФФ) не съм ги забелязал.
 
Re: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Явно са приключили с тестването и както и подозирах това е довело до повече кликане :). Така че ще ги пускат в употреба тази седмица автоматично. Цвета на бутона зависи от фона.
Enhancing text ads on the Google Display Network - Inside AdSense

EDIT: Само не съм сигурен какво е това Google Display Network? Предполагам това са рекламите, които се показват по сайтовете.
 
Последно редактирано:
Re: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Вчера получих официално писмо, че ще ги пускат, както и
Consistent with our program policies, we ask that publishers refrain from mimicking these arrows or placing similar images around their ad units.
 
Re: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

В моя сайт се показват, а дали вдигат CTR не мога да кажа, защото почти нямам кликове :fight:
 
Re: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Аз тези реклами новите не ги виждам по сайтовете, в които влизам. Още ли тестват, нали щяха да ги пускат. Отивам примерно в svejo и след публикациите им гледам, нормални са ми. При вас станаха ли новите вече?
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

При мен е нещо като микс... ту са новите, ту старите.... сега гледам от 2-3 дни само старите си се въртят. Дано пуснат новите, много добре ми пасват на сайта и отлично се открояват, надявам се да вдигнат кликовете :)
 
За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

За: Нов Adsense дизайн на рекламките :)

Хех... вече на всичките ми WP сайтове от днес съм с новата визия :)

Capture1.jpg

А да видим ся дали ше се вдигнат кликовете :clap:
 

Горе