SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нужда от помощ за генериране на XML file с продуктите от Woocommerce онлайн магазин

ronson69

New member
Колеги,

Имам нужда от помощ по следния казус.
Имам онлайн магазин под Wordpress с Woocommerce. Искам да експортна XML с продуктите, във формат подходящ за сайтовете за сравнение на цени, но файла, котйто успявам да изкарам има супер много допълнителни атрибути, а други пък като Image URL и Product URL липсват.
Някой да знае читав plug-in който да върши работи при такива случай или пък друга идея как да вкарам информацията в необходимия формат, без да имам прекалено много ръчна работа? Пробвал съм вече дефолтните функции на WP за експорт (генерира твърде много излишна информация), както и плъгина WooCommerce Store Exporter, но там пък кодирането на кирилицата направо ме убива и независимо какъв импорт правя в Excel не се получава.

Благодарен съм за всякаква информация по въпроса, защото се мьча вече трети ден и не мога да го измъдря :(
 
За: Нужда от помощ за генериране на XML file с продуктите от Woocommerce онлайн магаз

За: Нужда от помощ за генериране на XML file с продуктите от Woocommerce онлайн магаз

Имаш съобшение в ЛС
 
За: Нужда от помощ за генериране на XML file с продуктите от Woocommerce онлайн магаз

За: Нужда от помощ за генериране на XML file с продуктите от Woocommerce онлайн магаз

Би ли изпратил и на мен едно ЛС. Информацията ще ми е от полза :) Предварително благодаря!
 

Горе