SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой може ли да ми обясни това?

diabolic.bg

The Old Wastelander
Преди малко потърсих в Гугъл едно изречечение от днешната ми статия за вируса КриптоЛокер и се втрещих - моята публикация в Г+ излиза на името на някаква американска чернилка, която няма нищо общо с тази област - от Lamarr Wilson - в 1 362 964 кръга в Google+. :mad:
Може ли някой да ми обясни този феномен и има ли начин да се предотврати подобно нещо? Имам признато авторство в Гугъл. Ако няма друг начин, да отивам за базуката...
 
За: Някой може ли да ми обясни това?

За: Някой може ли да ми обясни това?

Да, не е само моята наистина, но това не ми изяснява фактите. Досега винаги всеки потърсен ред ми вадеше резултата от основния сайт и този от Г+, а днес е те това чудо. Ако си потърся тема пусната до вчера, всичко излиза нормално.
 
За: Някой може ли да ми обясни това?

За: Някой може ли да ми обясни това?

Да, за момента нещо се мотаят и наистина не е индексирана все още. В същото време днес моята публикация не присъства на този линк, но при търсене, все още излиза той.:confused:

Редакция: сега отново се е появила на трета позиция в същия линк.
 
За: Някой може ли да ми обясни това?

За: Някой може ли да ми обясни това?

сигурен съм, че на всички се е случвало страница линкваща към някоя нова публикация да се преиндексира преди да се индексира новата страница и така при търсене като резултат получаваш само старата страница
 

Горе