SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Не става въпрос за спам, имам около 70 000 регистрирани потребители и всеки ден им се пращат мейли.
Всичко си работи, използва се phpmailer, но искам мейлите да се изпращат от няколко ip-та /smtp/-та.

Ако някой разбира да драсне едно л.с. с цена за услугата, че 2 дни чета и само си губя времето :)
 
Re: Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

Намери ли каквото търсеше? Ако не си - пиши ми ЛС.
Имам скрипт който може да праща през неограничен брой СМТП-та.
 
Последно редактирано:
За: Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

За: Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

Не става въпрос за спам, имам около 70 000 регистрирани потребители и всеки ден им се пращат мейли.
Всичко си работи, използва се phpmailer, но искам мейлите да се изпращат от няколко ip-та /smtp/-та.

Ако някой разбира да драсне едно л.с. с цена за услугата, че 2 дни чета и само си губя времето :)

Въпросните SMTP-та на една и съща машина ли са, т.е. ползват една и съща инсталация на postfix или на различни машини и искаш да ги ползваш с външна конекция?
 
За: Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

За: Някой разбиращ от postfix и bulk mail :)

Здравей,

Разгледай тези две статии. Аз съм ползвал подобна конфигурация. За съжаление в момента нямаме нужда от postfix loadbalancer и няма как да ти дам копие от conf файловете:

Postfix 2nd Instance for Sender-based Routing: Multiple Gmail and Comcast Accounts

Managing multiple Postfix instances on a single host
 

Горе