SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

cloxy

Super Moderator
Екип
Избрал съм методът за предплащане за един клиент. Вкарах предварително 30 лева, които вече са почти изхарчени. Минали са към 10 дни и още не се е появил бонусът от ваучера.

Предполагам трябва да изхарча 30-те лева и тогава ще го дадат, което не мога да си представя как ще стане.

Някой да има опит с подобен казус, че да знам да вкарваме ли пари или да чакаме бонуса? При последващо плащане нещата са ясни, но при предплащане няма много логика.
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Аз съм ги пробвал.

Ето моят опит.

В акаунта бях вече ихарчил 60 лв. и аплайнах ваучера. Системата ми каза:
(We processed your promotional code. A credit of BGN90.00 will be applied to your account once you satisfy the promotional code’s requirements.)

На следващия ден се бяха добавили в сметката въпросните 90 лв.
 
Re: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Аз го въведох още при регистрацията. Сега не ми дава да го въведа отново.

Явно трябва да изхарча 30 лева и тогава автоматично ще се добави. Ще пиша като това се случи.
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Здравей, браво за лекцията на семинара. Вчера въведох кода и 30 лева днес и още вечерта ги изхарчи, имам клик за 2.80. Днес сутринта вече ми бяха пуснали 90 лв. Снощи получих от тях писмо че са ми чекнали кода и ми остава само да похарча 30 лв. и аз след няколко часа бях готов...хахха...днес вече се харчат от бонуса, надявам се да не е като вчера.
 
Re: За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Re: За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Здравей, браво за лекцията на семинара. Вчера въведох кода и 30 лева днес и още вечерта ги изхарчи, имам клик за 2.80. Днес сутринта вече ми бяха пуснали 90 лв. Снощи получих от тях писмо че са ми чекнали кода и ми остава само да похарча 30 лв. и аз след няколко часа бях готов...хахха...днес вече се харчат от бонуса, надявам се да не е като вчера.

Така и предполагах. Мерси за информацията.
Моята ниша е малка и с QS 9/10 ми е някакви стотинки на клик и по-бавно вървят.
 
Re: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

След 5 дни се появяват, ако си изхарчил 30-те лева. Ако не - когато ги изхарчиш :)
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Ами и моите са 9/10 на едната кампания, а на другата 4/10 и вчера имам 7 клика за 15 лв.
 
За: Re: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Re: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

След 5 дни се появяват, ако си изхарчил 30-те лева. Ако не - когато ги изхарчиш :)

Може ли сега да се регистрирам, да си вкарам данните и промо кода...и след седмица да заредя акаунта с 30 лева. Или трябва да се зареди акаунта веднага с 30 лв..
 
Re: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Аз го въведох още при регистрацията. Сега не ми дава да го въведа отново.

Явно трябва да изхарча 30 лева и тогава автоматично ще се добави. Ще пиша като това се случи.

След изразходване на сумата от 30 лв ще се активират останалите пари от ваучера, няма значение кога си вкарал ваучера то не се вижда в акаунта докато не свърши и последната стотинка от първите 30 лв. :)
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

А какво правим ако не пуска ваучера заради налична стара кампания? Ако не можем да я намерим, за да я изчистим, за да тръгне ваучера? Чакане благоволение до живот ли:)?
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Здравейте. По същия начин реших да регистрирам ваучера, който ми изпратиха. Въпросът, е че не намирам къде да вкарам кода. Пише, че трябва да се въведе в раздела "Таксуване", не не намирам поле за вписването му. Може ли някой да ми помогне?
 
За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

За: Някой тествал ли е новите AdWords ваучери?

Верно ли никой не знае?
Мисля че ваучера е валиден само за новорегистрирани потребители. Забелязах че последния ваучер от Супер Хостинг дори беше с реф. линк.
 

Горе