SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Обединяване на 2 еднакви Г+ страници

shark

New member
Преди доста време създадох фирмена Г+ страница, тя си има последователи кратко име (името на фирмата) и тн.
Наскоро служебно ми натресоха нова страница. Не знам как го направих, но явно съм въвел кода, който ми изпратиха на пощенския адрес на новата страница и сега вече не искам да я изтрия а да обединя двете.
Разбира се като запазя историята на първата страница и верификацията на физическия адрес на втората. Как да го направя?
 
За съжаление няма как да се случи.
Другия сценарий е със създаването на г локал страница и отделно в г+ ако са си направили.
Г не ги обединява тези страници поне не и до този момент.
 
Абсолютно всеки бизнес има поне по две страници в Google Plus. Нормално е, цялата им каша с локал-а едва ли ще се разреши някога. Няма как да се обединят след като вече са създадени. Оставяй си ги и двете и развивай едната.
 

Горе