SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Огромно разместване в Гугъл

Dimo

Active member
Току що проверявах резултатите на състезателите и привидно спокойната картинка днес се е ... попроменила. Дори и в notebook.bg доста голямо разместване по ключовите думи.
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Atds8lXwSM-cdG1NVHI5bWZobjZ6RnF4a2RZWEVmdEE
Някой идея какво се случва? Пак ли някое животно?
 
За: Огромно разместване в Гугъл

За: Огромно разместване в Гугъл

Те се местят постоянно. Вече имам чуството, че използват някакви рандъм php функции при аранжиране на резултатите си, без наличието на логичен алгоритъм :)
 
За: Огромно разместване в Гугъл

За: Огромно разместване в Гугъл

При мен тази сутрин Жоро извади резултат, в които беше декласирал един мой сайт от 2-ра на 4-та страница, а сега преди минути го беше върнал на приблизително същото място!
 
За: Огромно разместване в Гугъл

За: Огромно разместване в Гугъл

То си е нормално за уйкендите
 
Re: Огромно разместване в Гугъл

Те се местят постоянно. Вече имам чуството, че използват някакви рандъм php функции при аранжиране на резултатите си, без наличието на логичен алгоритъм
на същото мнение съм
 
За: Огромно разместване в Гугъл

За: Огромно разместване в Гугъл

То си е нормално за уйкендите
Да, днес се е върнала нормалната картинка.
Може и от ония сривове в дейтацентровете на хостинг провайдерите бота им да се е шашнал. Вчера на всичко беше шарения.
 

Горе