SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

При Ганбокс : логнете се с два различни акаунта и ще видите как класирането се променя :D :D
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

Имаш ли наблюдения за следните случаи:
- а без логване не се ли променя ?
- от ИЕ или от ФФ браузер ?
- в акаунтите има ли малки / големи букви ?
- има ли точка или тире в името на акаунта ти ?
- има ли вързка броя букви в акаунта с класирането ?
- има ли значение в колко часа се логваш ?
- има ли значение дали проверяваш в понед - петък или в неделя ?
- има ли значение през кой доствчик ти е интернета ?
- при линкс браузер същите резултати ли вади ?
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

От време на време ползвам sescout.com и засега съм доволен. Има избор за .bg и .com
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

off-topic: @sofremonti - човеко, и ти ли стана SEO оптимизатор. :confused:
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

бикс ли си микс ли си .... Що не написа нещо умно по темата...
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

бикс ли си микс ли си .... Що не написа нещо умно по темата...

МИсля, че е време да филосостваш в predpriemach или други форуми за дизайнери... да не ги споменавам...
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

МИсля, че е време да филосостваш в predpriemach или други форуми за дизайнери... да не ги споменавам...
Понеже съм потребител в другия форум, такива изказвания са меко казано обидни, но вие си знаете. Като толкова държите на "цепене".
Щях да публикувам линка само като репутация, но явно скоро съм ти добавил такава, та не мога. Ето ти, да видиш до къде я е докарал, там където го пращаш http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=asc&sort=reputation&pp=30
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

От време на време ползвам sescout.com и засега съм доволен. Има избор за .bg и .com

като вкарам бг думи и ми ги дава "??????"
 
Re: Онлайн инструмент за класиране в Гугъл

Понеже съм потребител в другия форум, такива изказвания са меко казано обидни, но вие си знаете. Като толкова държите на "цепене".
Щях да публикувам линка само като репутация, но явно скоро съм ти добавил такава, та не мога. Ето ти, да видиш до къде я е докарал, там където го пращаш http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=asc&sort=reputation&pp=30

Нито ме впечатлява докъде я е докарал там, нито пък ще си променя мнението за predpriemach. Никой не държи на цепене, просто някой се държат неадекватно в определен момент.
 

Горе