SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Онлайн магазин за часовници

За: Онлайн магазин за часовници

За: Онлайн магазин за часовници

На мен ми харесва магазина. Светъл, свеж... за първи магазин ти е супер ;)
 
Re: Онлайн магазин за часовници

Магазинчето се развива,добавям често новите часовници,имам и поръчки вече.Сайта стана бързо пр2,в серпа също прогресирам,от 8-ма страница,вече съм на втора по търсене на "мъжки часовници".Дано скоро съм на 1-ва :)
 
За: Онлайн магазин за часовници

За: Онлайн магазин за часовници

Добре се е получил сайта. Дано си възвърне вложения напитал. Напоследък много нови онлайн магазин за часовници се появяват в интернет пространството.
 
Последно редактирано от модератор:
Ако искаш да има развитие - преобурудвай си сайта в web responsive - за мобилните дивайси. Сложи в контента текст респондиращ на title или descriptionа ти. Махни Facebook историите от първата си страница - остави само бутон ( не натоварвай излишно - не върши работа - даже пречи технически - page analytic ...). Сложи повече продукти на първата страница. Вържи се към повече социални мрежи и когато слагаш нов продукт - при всеки нов пиши кратак коментар статиика и публикувай веднага по де що имаш социални мрежи. Махни онлайн чатове и други простотии и излишни скриптове - нямаш полза ат тях - ако не го знаеш сега ще го разбереш по късно. Слагай още продукти и ги добавяй в sitemap и xml индексационния файл към Google (webmaster tools - sitemap) както и в Bing, Yandex .... Организирай си back links колкото може повече ......
Също - само съвет - разкарай този текст Кои сме ние и какво правим? ...... На никой не му пука кой си А какво предлагаш, колко го предлагаш и каква му е кирията. Дай на клиентите това което искат, покажи им това което търсят, убеждавай ги че са на печалба а ти почти на загуба (хората винаги се радват ако купят уж на кирия или ако получават по-вече отколкото плащат). Напиши нещо за часовниците примерно кооя известна личност си е купила от теб, кои певци или артисти носят такива часовници ...в този дух
 
Много добре, че телефона за връзка е цитирам "поради злоупотребти е махнат" но да знаеш, че поради законови изисквания т/ва да бъде добавен.
 

Горе