SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

ilianskim

Senior Member
Хайде и аз да споделя нещо. Който като мен има 3-4 компютъра може да ги да ги управлява лесно с logmein.com безплатно е и има такива екстри, че ... просто ще се чудите платената версия какво има :)

Само май работи с windows
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

Logmein е супер. Много е добра безплатната версия, няма да откаже. ПЛатената има файл трансфер, print и sound share. Ползвам е над 3 години и нямам грижи.
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

А какво толкова се плашите от Remote Desktop, който е вграден ?
Колко ремоте десктопа можеш да управляваш с него?;)
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

Колко ремоте десктопа можеш да управляваш с него?;)

Едновременно от една машина съм се логвал в две, повече ли ти трябват, сигурно може и повече. Да не говорим че пренася вече дори видео, принтери и всичко.
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

А какво толкова се плашите от Remote Desktop, който е вграден ?


Logmein работи зад защитни стени - докато за Remote Desktop в някои случаи не можеш да достъпиш компютъра - например ако нямаш достъп до рутера.
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

Лошо си научих познатите с тези програми за отдалечен достъп и сега трябва да поразредя този вид помощ. Иначе Teamviewer ми се струва доста добър за тези цели. Замислих се дали LogMeIn има портейбъл версия? Защото ако няма, това не е добре. Ще ми дойде в повече да обяснявам какво и как трябва да се инсталира.
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

В logmein има толкова статистики за компютрите, че и да сте пред самите компютри няма да видите толкова неща :)
Това, че се инсталира е малко кофти, но ... пък после браъзрно може да си гледате откъдето поискате вашите PC и да си теглите файлове от компютрите от раз :)
 
Re: Отдалечено управление на 1,2,3 и повече PC

А за всички линуксари, които искат да си достъпват машините с X (графична среда) отдалечено и то по защитен канал нека погледнат http://www.nomachine.com/
Безплатна е за персонално ползване и я има в повечето дистрибуции като пакет. Ако имате повече въпроси съм готов да отговоря :)
 
Последно редактирано:

Горе