SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Отделен брояч за всяка страница

jab4o

New member
Здравейте,
може ли някой да ми препоръча брояч с функциите, като на Tyxo, но да е отделен за всяка една страница, където бъде поставен. Идеята ми е на всяка страница, която пожелая да има свой собствен брояч за посещения, търсене и т.н. Използвам WordPress, но ме устройва и варианта с поставяне на код и ако може да ми предложите нещо ще ви бъда благодарен.
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

Аналитикс-а го използвам за целия сайт. На мен ми е нужен отделен брояч за всяка една страница и да може да се наблюдава индивидуално.
 
Re: Отделен брояч за всяка страница

Ми то ако погледнеш статистиките на аналитикс си ти показва за всяка страница по отделно, разлика между аналитикс и дали ще сложиш брояч за всяка страница по-отделно почти няма, освен, че ще си по-ограничен.
 
Re: Отделен брояч за всяка страница

Ползвай аналитикса за тази цел и не се затормозявай с глупости.
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

Значи пак оставам неразбран! Нека да изключим аналитикса, наясно съм че всички използваме него и че знаем функциите му.
Ще се пробвам да ви дам пример с който да ме разберете- създавам страничка за вашата дейност, линкове и т.н. в моя сайт и поставям брояча, който да е само за тази страница и искам да получавам инфо (инфото да е не повече от това в tyxo). И когато се наложи да ви дам да разгледате какво се е случило- да ви покажа пази статистика и да можете и вие да си я следите, НО тя да е само за дадената страница. Просо питам дали има някой идея или се е сблъсквал с нещо подобно.
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

Щом данните от тиксото са ти достатъчни, направи колкото тиксо акаунти ти трябват, по един за всяка страница, и вгради всеки отделен код на съответната му страница.
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

Не е ли по-добре да експортнеш от аналитикса някакъв отчет и да го покажеш на човека, който искаш? Или искаш да е някаква публична информация?
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

jab4o ако съм те разбрал правилно (искаш клиентите ти да могат по всяко време да виждат колко посещения има страницата им)
Опитай това или намери нещо подобно . .. така

Ако не съм разбрал правилно ... здраве да е:wink:
 
За: Отделен брояч за всяка страница

За: Отделен брояч за всяка страница

Stylish благодаря ти разбрал си ме точно. Само че аз търсих по- подробна статистика, но за сега и това ми върши работа. Благодаря ти!
 

Горе