SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Открадната страница

Violeta Petrova

New member
Здравейте,

няма да губя времето на никого, ще бъда кратка и който знае нещо и може да ми помогне по някакъв начин, моля да не се колебае да сподели. Преди 2 години си направих страница във Фейсбук, чрез която помогнах на много хора и беше общо взето за такива цели, развих я съвсем сама, вложих много труд, време и внимание, но уви - появиха се няколко пубертета, които ми хакнаха профила и от там взеха страницата. Грешката ми бе, че не се подсигурих навреме.
Въпроса ми е как мога да си я върна, без опцията да си я откупя от тях, защото не я продават.

Благодаря на всички отзовали се!
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

ФБ връща ли страниците на истинските собственици... Защото ме съмнява... Но нищо не губя. Мерси.
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

Не я връща, просто ще я затрият.
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

Нека обърнем другата страница и играя по тяхната игра... Трябва ми някой, който разбира от хакването на профили..
 
Re: Открадната страница

Това с хакването на профили вече е доста трудно. ФБ доста защитиха нещата. Според мен някой който те познава ти е свил профила.
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

"Свиването" стана чрез линк, който ми пратиха..... И все пак трябва да има хора, които си вадят хляба от тези неща..
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

"Свиването" стана чрез линк, който ми пратиха..... И все пак трябва да има хора, които си вадят хляба от тези неща..
90% от "свиванията" и заразяването с разни гадости стават така - пращат ти линк със замаскиран в него например Джава скрипт, не мислещото задклавиатурно устройство кликва и собственоръчно си попълва данните във фалшива страница. А после вика "олеле"...

Мисля, че тук са се събрали хора професионалисти, ама не хакери и едва ли някой ще помогне за хакване на каквото и да е.
 
За: Открадната страница

За: Открадната страница

А) Пишеш на Facebook относно проблема
Б) Докладваш си хакнатия профил и откраднатата страница
В) Спираш да кликаш на съмнителни линкове и си слагаш корава парола (която и ти трудно запомняш)
Г) Не питаш повече за хаквания и подобните, за да не те хакнат отново...
 

Горе