SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Откраднато съдържание?

MacTeP

Senior Member
JavorKolev @mactep http://www.cybercrime.bg/bg/contacts - тук,
като маркираш "Интелектуална собственост"


Хайде, който чувства, че го крадат да праща нинджите. Лично аз ви препоръчвам да минете преди това да си заверите нещата през нотариус.
 
Re: Откраднато съдържание?

Сайт на който всички връзки "контакти" отварят началната страница и няма нито един телефон или поне форма за обратна връзка не изглежда никак сериозно.
 
Re: Откраднато съдържание?

Сайт на който всички връзки "контакти" отварят началната страница и няма нито един телефон или поне форма за обратна връзка не изглежда никак сериозно.

Не го ползвай и си решаваш проблема.
 
Re: Откраднато съдържание?

Не го ползвай и си решаваш проблема.

И да го ползваш, все е тая :).
Сериозно - писал съм през тази формичка за съвсем по-сериозно престъпление и няма нищо. Може пък да не работи, или да нямат електронна поща просто :). Единственият мейл, който успях да намеря на Явор Колев е в gmail - javor.kolev, но и него май не чете, че пак нямаше отговор. И през сайта на мвр ползата е същата. Странна работа, но на кой ли му пука...
 
Re: Откраднато съдържание?

http://www.facebook.com/yavor.kolev - тука всичко си чете :) ГАРАНЦИЯ :)
То хубаво, че там чете, но например аз нямам фейсбук акаунт ( имам само група;-), а и въпросът е тогава за какво са си купили сайта ( опитай да разбереш за колко - и ти го плащаш;-). Значи да добавя Явор Колев като приятел и готово :))))


Както и в туитър :)
От новините:Днес след туитване МВР извърши специализирана акция :)

И hound в dir.bg го знам - от него поне има автоматичен отговор "Получих вашето съобщение..." и 170 mvr.bg :)
 
Re: Откраднато съдържание?

То хубаво, че там чете, но например аз нямам фейсбук акаунт ( имам само група;-), а и въпросът е тогава за какво са си купили сайта ( опитай да разбереш за колко - и ти го плащаш;-). Значи да добавя Явор Колев като приятел и готово :))))


Мислех си че Стеник са им го дарили без пари :) А като за без пари си е много добре :)
 
Re: Откраднато съдържание?

Мислех си че Стеник са им го дарили без пари :) А като за без пари си е много добре :)
Чудесен е за без пари ( те милите и сайт не могат да си направят, предишния беше от едни ученици и формичката се виждаше, че не работи). Сега дали работи формичката е отговорност на частната фирма ли:), или те получават съобщенията може би :)))
 

Горе