SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Относно URL-a в google..

bigger

New member
Искам да Ви попитам, от скоро направих линковете на сайта да излизат на български, имам блог worldpress, в който са направени със същите настройки и си ги чете както трябва, но в момента излизат от този сорт - .../%C3%F3%E5%ED-%D1%F2%E5%F4%E0%ED%E8-%EE%F7%E0%EA%E2%E0-%E2%F2%EE%F0%EE-%E4%E5%F2%E5= Така си ги чете гоогле и ги индексира, може ли някой да ми каже, някакъв специален енкодинг ли трябва да ползвам или някаква настройка има за да се направи така че гоогле да ги чете от сорта на еди-кои-си-направи-еди-кво-си, вместо тия символи?

Re: Относно URL-a в google..

Да аз знам, че браузуерите го четат по този начин, обаче самият гугъл ги индексира и си ги дава пак по същия начин, примерно от блога като качи нещо си го изкарва на кирилица, а пък от сайта с тия синволи..

Re: Относно URL-a в google..

Да аз знам, че браузуерите го четат по този начин, обаче самият гугъл ги индексира и си ги дава пак по същия начин, примерно от блога като качи нещо си го изкарва на кирилица, а пък от сайта с тия синволи..

дай да го видим сайта

Горе