SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

От къде да намеря epay.bg secret key?

w1ck3dgam3

New member
Ползвам woo commerce за направата на един онлайн магазин под wordpress. Искам да интегрирам epay.bg като разплащателен Gateway.

Намерих един платен плъгин, който прави интеграцията: ePay.bg Payment Gateway for WooCommerce

Не съм купил още плъгина, защото погледнах един скрийншот от настройките и едно нещо ме притеснява. Трябва да въведа secret key от epay.bg акаунта си.

Проблемът е, че не знам от къде да го взема. И не знам какво ще стане ако не го въведа и дали така ще работи плъгина.

Някакви идеи?

woo-epaybg-form.jpg
 
За: От къде да намеря epay.bg secret key?

За: От къде да намеря epay.bg secret key?

Пиши на съпорта, ще ти отговорят в най-кратките срокове. Освен, ако някой не те насочи тук. Преди съм им писал и отговарят.
 
За: От къде да намеря epay.bg secret key?

За: От къде да намеря epay.bg secret key?

Трябва да има регистрация като търговец, т.е. merchant account. И термина не е "secret key", а "secret word".
 
За: От къде да намеря epay.bg secret key?

За: От къде да намеря epay.bg secret key?

От съпорта ми отговориха, казаха, че нямало такова нещо :confused:
Сега се чудя какво би станало ако купя плъгина, а се окаже, че трябва задължително да въведа данни за secret word? Тоест дали плъгина за epay ще работи без да въвеждам secret word...
Ако някой друг се е сблъсквал с него (epay за woocommerce) моля да сподели.
 
За: От къде да намеря epay.bg secret key?

За: От къде да намеря epay.bg secret key?

Андро, това не ти ли върши работа:
Трябва да има регистрация като търговец, т.е. merchant account. И термина не е "secret key", а "secret word".
 

Горе