SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

От пандата на сам ...

За: От пандата на сам ...

За: От пандата на сам ...

А аз не разбрах какво нередно има в таговете и в това, което си посочил?
 
Re: За: От пандата на сам ...

Re: За: От пандата на сам ...

А аз не разбрах какво нередно има в таговете и в това, което си посочил?
Гледай си турските сериали и се радвай ...
Ако не си разбрал нещо проблема си е в теб ...
 
За: От пандата на сам ...

За: От пандата на сам ...

А аз не разбрах какво нередно има в таговете и в това, което си посочил?

Страниците се генерират автоматично за всякакви фрази и просто показват резултати от постове в сайта, без значение дали изобщо в сайта има постове по темата.
Общо взето влизаш защото виждаш в заглавието в серпа това, което си търсил, но като влезеш в сайта виждаш списък с постове, дето нямат нищо общо.
 
Re: За: От пандата на сам ...

Re: За: От пандата на сам ...

Страниците се генерират автоматично за всякакви фрази и просто показват резултати от постове в сайта, без значение дали изобщо в сайта има постове по темата.
Общо взето влизаш защото виждаш в заглавието в серпа това, което си търсил, но като влезеш в сайта виждаш списък с постове, дето нямат нищо общо.
И миналата година по това време с пандата или по-скоро ръчно порязаха 99% от сайтовете използващи този похват, включително 2 мои правещи по 30-50 000 уникални на ден :)

А аз репорти не правя, искам някаква дискусия да се получи тук :)
 
Re: От пандата на сам ...

Според мен не е проблем, че са индексирани такива страници. Проблем ще е, ако се класират по конкурентни фрази.
 
За: От пандата на сам ...

За: От пандата на сам ...

Да, bgkulinar е прав. Но все пак най-добре ще е гугъл да ги сложи в допълнителния индекс. Все пак те нямат някакво уникално съдържание на тези страници, така че трябва да е дублирано много пъти по сайта им. Само дето ако сайта е "авторитетен" гугъл май индексира колкото се може повече от него.
 
За: Re: За: От пандата на сам ...

За: Re: За: От пандата на сам ...

И миналата година по това време с пандата или по-скоро ръчно порязаха 99% от сайтовете използващи този похват, включително 2 мои правещи по 30-50 000 уникални на ден :)

А аз репорти не правя, искам някаква дискусия да се получи тук :)

Между другото теб само таговете ли ти резнаха миналата година или ти сложиха като мен за всичко наказание?

И ако е като при мен оправи ли се, защото аз и таговете махнах и от индекса ги изкарах и още съм с наказание. :)
 
Re: От пандата на сам ...

Според мен не е проблем, че са индексирани такива страници. Проблем ще е, ако се класират по конкурентни фрази.
Кой говори въобще за индексиране, затова съм дал и линкове към такива страници които се класират ...
Между другото теб само таговете ли ти резнаха миналата година или ти сложиха като мен за всичко наказание?

И ако е като при мен оправи ли се, защото аз и таговете махнах и от индекса ги изкарах и още съм с наказание. :)
Сменях няколко пъти домейни, работи известно време и пак заминава, отказах се тотално ...
 

Горе