SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Оферта

nik0lai

Member
Здравейте,

Предлагам следната оферта пренасочвам http://hidden-emoticons.bgteens.org/ към ваш сайт.
Ето статистика на сайта http://www.tyxo.bg/?46766 (23 000)
Това означава един ден минимум 10 000 посетителя.
Правете си сметка...
Искам да го пренасоча щото ми изяде трафика за месеца :mad:
Цена, който предложи най-много, почваме от 30 лв.

ЕДИТ: Айде ще чакам до утре, ако няма желаещи го пренасочвам към друг мой сайт с адсенсе реклами ;D
 
Re: Оферта

само дет може да ти изгори адсенс акаунта с трафика който докарваш
 
Re: Оферта

само дет може да ти изгори адсенс акаунта с трафика който докарваш

Ще прочета пак правилата на Адсенсе, че ме стресна с тоя пост :confused:
 
Re: Оферта

От тва ме е страх

Не трябва да популяризират сайтове чрез показване на реклами посредством нежелани масови електронни писма или нежелани реклами в уебсайтовете на трети страни
 
Re: Оферта

Който го е страх от вълци не ходи в гората.... А и чичо ви Гугал ей така не се лъже... Да не говорим че ако сайта ти е на php/mysql и му пуснеш такъв траффик и е някаква стандартна система като Joomla или E107 и сървър-а на който се намира сайта ще умре... и хостинга ще излезе с до болка познатото от доста хора - "лимит на процесорно време"... Така че няма как да забогатеееш от такива неща.. Но нали съм си спамер по-добре да си спамя... :>
 
Re: Оферта

Вземи си изправи граматическите грешки на сайта!
Май ти липсва някоя друга година от училището :)
А ако не можеш сам да пишеш, има копирайтери, ще ти напишат текстовете както трябва!
"Имата моята гаранция, че програмата РАБОТИ!!!

Инсталира се много лесно, пускате програмката и чаката тя да си свърши работаТАТА."

УЖАС!
То там 3 изречения и в 2-те грешки :)
 
Re: Оферта

Интересна оферта. От къде го докарваш тоя трафик.

Изцяло от скайп...но офертата вече не е валидна пренасочих го към мой сайт и към бгтоп ( за час и половина 1100 вота )
 

Горе