SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Офтопик на деня

Re: Офтопик на деня

Раничко е за бира. Някои още кафе не са пили. :p

Каква дилема - при теб е 30 градуса и нямаш вода, а при мен е 10 градуса и имам вода и вали като из ведро
п.с: Бирата беше само част от нещата, които може да пиеш, другите са : греяна ракия с кафе, чай с ром и т.н.

Май не си гледал скоро прогнозата за БГ. Тук не е повече от 15 градуса в момента. Но не вали (за сега).

СПЕШНО!
Търся плъгин или скрипт за проверка на потребителите на сайтовете.
проверката да е в 3 направления. Да показва:
- сутринта с коя част на тялото са станали от леглото потребителите
- дали не са препили снощи и целия свят им е крив
- дали не са оперирани и да са им премахнати датчиците за чувство за хумор.

спешно ми е :D

- дали не са препили снощи и целия свят им е крив
Пускаш грозен пищящ звук при зареждане на страницата и един popup. Започваш да следиш престоя на страниците и дали са били затворени едновренно. Тези които са затворили едновренно двете странички най-вероятно са шибнали директно кутията, защото не са издържали на звука, който е "превъзбудил" главоболието им. Можеш да им сложиш и по едно куки да провериш дали след 5-6-7 часа (когато вече нямат проблем от сношното препиване) ще се върнат на страницата да проверят какво подяволите е било това. Ако в крайна сметка са затворили едновренно всички прозорци и все пак са се върнали след време вероятността да са препили снощи е 50 %.
- дали не са оперирани и да са им премахнати датчиците за чувство за хумор.
В popup слагаш обяснение, защо е самия popup и грозния звук, като може да сложиш и някои друг виц, като прочитането на всичко това не трябва да им отнема от ценно време, а накрая можеш да пробваш и с анкета дали им е допаднала шегата.
- сутринта с коя част на тялото са станали от леглото потребителите
Това е непроследимо :)

Абе тук в София вали в момента, но не е студено.

Може да правят ремонти във входа... и аз тука спрях водата на комшиите, като сменях разни бози, а и скоро най-вероятно пак ще я спирам, като сменям водомерите...

Неделя е. А бях си обещал да не сядам пред PCто поне един на седмица :(

Горе