SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ПОМОЩ: Сайтът ми в блогър не се отваря

youth_boy

Banned
Здравейте,

Имам един сайт в блогър, който съм пренасочил към домейн и всичко беше точно до днес. Сега обаче като се опитам да вляза ми изписва:

Сървърът не е намерен

Firefox не може да намери сървъра www.sait.info

Проверете адреса за правописни грешки, като например ww.example.com вместо www.example.com
Ако не можете да заредите каквато и да е страница, проверете хардуера.
Ако компютърът ви е зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъп до мрежата.

-------

Какъв е проблема според вас и как може да се оправи?

Иначе мога да вляза в админ панела на блогър и другите сайтове дето са с разширение .blogspot.com си се отварят нормално
 
Последно редактирано:
Я си виж DNS сървъра който управлява този домейн защото проблема е някъде там.
 
С tor browser го отваря, а с мозила не иска, бихте ли ми казали какво точно да видя на DNS сървъра.

Малко съм скаран с тези неща извинявам се

в настройките на godaddy за днс съм задал ghs.google.com
 
Последно редактирано:
Добър ден!

Имам един сайт в блогър, в който си влизах без проблем, но от вчера не мога да влизам и ми изписва:

Сървърът не е намерен.

Firefox не може да намери сървъра.

Проверете адреса за правописни грешки, като например ww.example.com вместо www.example.com
Ако не можете да заредите каквато и да е страница, проверете хардуера.
Ако компютърът ви е зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъп до мрежата.

-------

Може ли да ми обяснетие какъв може да бъде проблема според вас и дали може да го оправя?

В другите сайтове си влизам без проблем.

Благодаря,предварително.
 

Горе